Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2015/16 г. Печат
Събота, 20 Февруари 2016 22:17

Ученици от V до VII клас

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

16.02.2016 г.(вторник) - гр. А

13:00

СОУ "Христо Смирненски" - с. Света Петка

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 0:3

16.02.2016 г.(вторник) - гр. B

14:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:0

19.02.2016 г.(петък) - гр. А

13:00

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

6:2

19.02.2016 г.(петък) - гр. B

14:30

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

4:7

23.02.2016 г.(вторник) - гр. А

13:00

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 3:2

23.02.2016 г.(вторник) - гр. B

14:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Неофит Рилски” - Велинград

 4:2

26.02.2016 г.(петък)

13:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

 6:1

26.02.2016 г.(петък)

15:00 

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

2:3

01.03.2016 г.(вторник) – мач за 3-4 място

13:00

ОУ ”Христо Ботев” - Велинград

ОУ ”Георги Бенковски” - Велинград

 

01.03.2016 г.(вторник) - ФИНАЛ

14:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ ”Методий Драгинов” - Драгиново

 

   Ученици от VIII до X клас 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

16.02.2016 г.(вторник) – гр. B

16:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 4:0

18.02.2016 г.(четвъртък) – гр. А

13:00

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

 1:6

18.02.2016 г.(четвъртък) – гр. B

14:30

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

8:1

22.02.2016 г.(понеделник) – гр. В

13:00

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

 1:3

22.02.2016 г.(понеделник) – гр. B

14:30

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 15:0

23.02.2016 г.(вторник) – гр. А

16:00

СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново

ПГД ”Иван Вазов” - Велинград

6:6

24.02.2016 г.(сряда) – гр. B

13:00

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 8:2

24.02.2016 г.(сряда) – гр. B

14:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

0:1

25.02.2016 г.(четвъртък) – гр. А

16:00

СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

4:6

29.02.2016 г.(понеделник)

13:00

ПГИТ ”Алеко Константинов” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

 

29.02.2016 г.(понеделник)

15:00

СОУ ”Васил Левски” - Велинград

СОУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново

 

07.03.2016 г.(понеделник) – мач за 3-4 място

13:00

 

 

 

07.03.2016 г.(понеделник) – ФИНАЛ

15:00

 

 

 

  Ученици от XI до XII клас 

Дата

Нач. час

Отбори

Резултат

19.02.2016 г.(петък)

15:30

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

2:4

25.02.2016 г.(четвъртък)

15:15

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка

 9:3

09.03.2016 г.(сряда) – мач за 3-4 място

13:00

СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий” - Велинград

СОУ "Христо Смирненски" -  с. Света Петка 

09.03.2016 г.(сряда) - ФИНАЛ

15:00

ПГИТ ”Ал.Константинов” - Велинград

ПГГС ”Христо Ботев” - Велинград