СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
81 Дъжд и 100 000 души публика чакат Мартин Чой в Льо Ман 1263
82 За първи път българин ще участва в Световния Ендуранс Шампионат 1163
83 VELSPORT24.com измина първите си 7 години! 1331
84 Велинград се потопи в магията на „Пролетно хоро“ 1758
85 Фестивалът „Пролетно хоро“ покорява Велинград на 26 март 1472
86 "Преследвайки златото" представя: Надя Команечи 1282
87 Вижте срещата Чепинец – ЦСКА от високо 1743
88 Фенклубът на "армейците" извади своето бижу 3501
89 Славната Ирина Никулчина на Куртово 1387
90 Елитът на Велинград уважи юбилея на ПК Белмекен 2315
91 Плувната приказка на Белмекен стана на 20 2282
92 ПК Белмекен отпразнува 20-годишен юбилей 2651
93 Световен ден на снега 2016 в неделя на Витоша 4107
94 Димитър Муртин влезе в Клуб 60 2216
95 Фенклубът на Манчестър Юнайтед във Велинград зарадва деца 1565
96 Една легенда на Чепинец на 70 години 2286
97 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2015-а 1789
98 Звезда в ските прави телевизионен дебют в Eurosport 1598
99 Мачът на Кубрат на живо по Diema Sport в събота 1354
100 На 17 декември връчват спортните „Оскар“-и за 2015-а 1444
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 5 от 13
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)3:2Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)1:3Септември II (Сф)
КРНадежда (Добр)2:0Рилски спортист
КРЛевски (Чепинци)0:2Пирин (ГД)
КРОФК Костинброд1:1Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)1:3Витоша (Бистрица)
КРБеласица (Пч)1:1Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)0:0Пирин (Разлог)
КРПирин II (Блгр)0:1Банско

"А" РГ Пз - IX кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)0:1Юнак (Ивайло)
КРРодопи (Коз)1:0Тракиец (Глав)
КРВеличково2:0Брацигово
КРМарица (Белово)5:1Вихър (Ветрен)

10 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:0Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)2:0Чико-Бунара (Бяга)
КРЛевски (Пат)6:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

10 октомври 2021 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРХебър 1918 (Пз)4:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)12+1431
 2 Витоша (Бистрица)12+1427
3Оборище (Панагюрище)12+1526
4ФК Кюстендил12+15 26
 5 Беласица (Петрич)12+1725
6Пирин (Гоце Делчев)12+823
7Чавдар (Етрополе)12+821
8
Гранит (Владая)12 018
9Септември II (София)12+117
10
Пирин (Разлог)12+117
11Рилски спортист (Самоков)12-216
 12 Сливнишки герой (Сливница)12 016
 13 Ботев (Ихтиман)12+516
14Банско12-315
 15 Вихрен (Сандански)12-711
16Хебър II (Пазарджик)12-129
 17 Костинброд12-67
18Надежда (Доброславци)12-206
19Пирин II (Блгр)12-174
20Левски (Чепинци)12-311
 Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
16:00Пирин (ГД)-:-Хебър II (Пз)
16:00Рилски спортист-:-Костинброд
16:00Пирин (Рз)-:-Гранит (Владая)
16:00Банско-:-Надежда (Добр)
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Витоша (Бистрица)-:-Беласица (Пч)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин II (Блгр)
ОТЛСептември II (Сф)-:-Чавдар (Етр)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Ботев (Ихт)-:-Сл. герой

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)8+1924
 2 Чико-Бунара (Бяга)9+2022
3Брацигово8+1518
 4 Левски (Паталеница)9+615
5Юнак (Ивайло)8+314
6Сарая8+212
7Марица (Белово)7+411
 8 Чепинец (Велинград)8+411
9Локомотив (Септември)8-89
10
Родопи (Козарско)9-159
11Спартак (Калугерово)9-68
 12 Вихър (Ветрен)9-78
13Величково8-77
14Тракиец (Главиница)8-115
15Тракия (Пазарджик)8-192
 

Подробно класиране

"А" РФГ Пз - X кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Тракиец (Глав)-:-Величково
16:00Вихър (Ветрен)-:-Балкан (Варвара)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Брацигово-:-Чепинец (Вел)
16:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)
16:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)
16:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Пат)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива 

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.