СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
81 Академия "Том и Джери" реализира мащабен детски проект в София 2125
82 Щафетата на СОУ „М. Драгинов“ отнесе купа „Велинград“ в Драгиново с рекорд 5101
83 Шест отбора стартират в щафетата за купа "Велинград" 2218
84 БНТ и Нова телевизия в партньорство за УЕФА ЕВРО 2016 1599
85 Велинградско присъствие на финала в Лига Европа 2285
86 Предстои шестото издание на спортния празник „Том и Джери“ 1585
87 Тенис, колоездене и футбол - акценти в програмата на Евроспорт за май 1466
88 Куриозно: Пръскачки спряха юношески мач 1738
89 Мартин Чой: На „Льо Ман” беше брутално, но съм щастлив 1371
90 Дъжд и 100 000 души публика чакат Мартин Чой в Льо Ман 1892
91 За първи път българин ще участва в Световния Ендуранс Шампионат 1489
92 VELSPORT24.com измина първите си 7 години! 1684
93 Велинград се потопи в магията на „Пролетно хоро“ 2095
94 Фестивалът „Пролетно хоро“ покорява Велинград на 26 март 1834
95 "Преследвайки златото" представя: Надя Команечи 1640
96 Вижте срещата Чепинец – ЦСКА от високо 2159
97 Фенклубът на "армейците" извади своето бижу 3860
98 Славната Ирина Никулчина на Куртово 1732
99 Елитът на Велинград уважи юбилея на ПК Белмекен 2709
100 Плувната приказка на Белмекен стана на 20 2675
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 5 от 14
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.