СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
41 На 15 декември връчват спортните „Оскар“-и за 2017-а 2908
42 Близо 100 нови ученици посрещна НПГС „Христо Ботев“ 3453
43 Бивш играч на Чепинец влезе във „Фермата“ 4110
44 Ники Кънчев – шеф на журито на „Мис Велинград 2017” 1947
45 12 красавици ще спорят за титлата „Мис Велинград 2017” 2069
46 „Мис Мерилин” търси най-красивата в СПА столицата на Балканите 1684
47 ДГС „Селище“ – авторитетен домакин на първенството за дървосекачи 3484
48 Отборът на УОГС – Юндола спечели Националното състезание за секачи 2184
49 Съдии и делегати закриха сезона с традиционен банкет 1998
50 ПГГС „Христо Ботев“ откри нова придобивка на празника си 2782
51 СУ „Св. св. Кирил и Методий“ вдигна купа „Велинград“ 2250
52 На 30 май ще се проведе щафетата за купа „Велинград“ 1619
53 Ден на отворените врати в ПГГС „Христо Ботев“ 2020
54 Човек на Velsport24.com спаси юношески мач 2591
55 СИДП – Шумен с най-точен мерник в ловната стрелба 1676
56 VELSPORT24.com навърши 8 години! 1534
57 Стартира шестото издание на фестивала „Пролетно хоро“ 2268
58 На 18 март: „Пролетно хоро“ поставя абсолютен рекорд 2819
59 Кои са най-вероятните шампиони в Трета лига 1902
60 Преди старта на мачовете от Втора лига 1630
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 3 от 14
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.