СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
241 Велинград се включи в Световният пробег на хармонията 1681
242 Чепинец гони кота 600 във Фейсбук 1667
243 Плакети за 12 футболни ветерани 2503
244 VELSPORT24.com навърши 1 година 2158
245 Спортните клубове във Велинград написаха благодарствен адрес 1781
246 Топреферът Антон Генов остана без книжка във Велинград 1858
247 Празничен обяд за ДЮШ на „Чепинец“ 2174
248 Книга за футбола в Чепинския край стягат във Велинград 1901
249 Димитър Дановски гледа към ново Световно първенство 1802
250 Иван Лебанов: Вие сте истинска реклама на Велинград 1747
251 Петър Милчев: Чувствам се пръв сред равни 2400
252 Голаджията Христо Спасов взе „Златната топка” 2306
253 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2009-та 2870
254 Една легенда на 52 1922
255 21 полицаи пазят на мач в трета дивизия 1797
256 Димитър Дановски стана Спортист на Велинград за 2009 година 1976
257 Футболна легенда носи уиски от Белгия за успех на „Чепинец“ 2092
258 Новак в трета дивизия пусна билети от 10 лева 1795
259 “Чепинец” събра Иван Лебанов и Фидел Беев 2394
260 ТД “Юндола” навърши 90 години 2416
 
<< Начало < Предишна 11 12 13 14 Следваща > Край >>
Страница 13 от 14
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)5:2Пирин (ГД)
КРСлавия II (Сф)4:0Банско
КРБотев (Ихтиман)2:1Септември II (Сф)
КРСливн. герой2:1Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Славия II (София)2+23
 1 ЦСКА 1948 III (София)2+23
3Марек (Дупница)1+23
4Балкан (Ботевград)2+13
 5 Чавдар (Етрополе)2 03
6Пирин (Гоце Делчев)2-13
7Сливнишки герой (Сливница)2-13
8
Банско тийм2-33
9Ботев (Ихтиман)2-13
10
Левски-Раковски (София)1 01
11Септември II (София)2-11
  

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЛевски II (Сф)3:0Оборище (Пан)
КРПирин (Разлог)0:4ФК Кюстендил
КРВихрен (Санд)4:2Надежда (Добр)

14 август 2022 г. (неделя) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист

15 август 2022 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)3:2Гранит (Владая)
 ОФК Костинброд-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил2+44
 2 Вихрен (Сандански)2+24
3ЦСКА II (София)2+14
4Левски II (София)2+23
 5 Гранит (Владая)2 03
6Септември (Симитли)1+23
7ОФК Костинброд1+13
8
Оборище (Панагюрище)2-13
9Рилски спортист (Самоков)2-21
10
Надежда (Доброславци)2-30
11Пирин (Разлог)2-60
  

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.