СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
201 На 18 декември връчват спортните "Оскари" за 2012-а 1886
202 Първа среща за Спортист на 2012-а 1633
203 Във Велинград организират курс за ски учители клас А 2478
204 Огънят на хармонията „запали” и Велинград 2130
205 МДРСРБ организира международен обучителен курс 1707
206 ОУ Христо Ботев спечели за 17-и път щафетата за купа Велинград 2654
207 Ден на предизвикателството във Велинград 1798
208 Реми между ветераните на Чепинец и Берое 2043
209 Да си подадем ръка! 1639
210 Пазарджик е домакин на турнир по програмата "Децата и футбола" 1742
211 VELSPORT24.com навърши 3 години 1705
212 Рефер влезе в историята на битките между Хебър и Чепинец 1972
213 Владимир Зографски бе избран за най-добър млад спортист на България 2755
214 България отбеляза Световният ден на снега 2398
215 ОКОНЧАТЕЛНО: 2 години условно за Фидел Беев 2445
216 България се включва в Световния ден на снега 1742
217 Вангелина Драганова е №1 за 2011 година 2140
218 Община Велинград отличи най-добрите спортисти 2004
219 Дузпи за първото място в „Спортист на годината” 3028
220 Благодарствено писмо до Димитър Муртин 3595
 
<< Начало < Предишна 11 12 13 14 Следваща > Край >>
Страница 11 от 14
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОФК Костинброд0:2Оборище (Пан)
КРБанско2:1Хебър II (Пз)
КРБотев (Ихтиман)4:1Гранит (Владая)
КРВихрен (Санд)3:2Балкан (Бот)
КРСливнишки герой1:1Пирин II (Блгр)
КРФК Кюстендил2:0Беласица (Пч)
КРПирин (ГД)1:3Витоша (Бистрица)
КРНадежда (Добр)9:1Левски (Чепинци)
КРСептември II (Сф)3:1Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:2Чавдар (Етрополе)

"А" РГ (Пз) - XXIX кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:0Сарая
КРВихър (Ветрен)1:2Брацигово
КРМарица (Белово)3:0Юнак (Ивайло)

29 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Тракиец (Глав)
18:00Величково-:-Тракия (Пз)
18:00Родопи (Коз)-:-Левски (Пат)
 Спартак (Кал)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 68 посетителя в сайта

Приятели

. .
.