СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 На 9 януари връчват спортните „Оскар“-и за 2019-а 2395
22 Коледно тържество събра спортни деятели и легенди във Велинград 2731
23 Ски-колегията във Велинград готова за новия сезон, привлече 2 нови съдии 2529
24 Велинград бе домакин на уникално състезание за ловни кучета 3518
25 Заслужено признание за славните ветерани на ФК Чепинец, наградиха юбилярите 3794
26 VELSPORT24.com: 10 години не стигат! 2569
27 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2018-а 3682
28 Александра Начева е №1 при младите спортисти за 2018-а 11566
29 Комплекс „Старина“ открива зимния сезон на 22 декември 7239
30 Съдиите и делегатите от област Пазарджик завършиха 2018-а с банкет 3845
31 Отборът на УОГС – Юндола е №1 в Националното състезание за секачи 6015
32 ОС на БФС – Пазарджик закри сезона с банкет 4790
33 СУ "Методий Драгинов" - Драгиново е №1 за купа "Велинград" 4556
34 25-то издание на лекоатлетическата щафета във Велинград 4250
35 VELSPORT24.com стана на 9! 2642
36 Предстои седмото издание на фестивала "Пролетно хоро" 2410
37 Комплекс "Старина" - истински хит за скиорите 3334
38 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2017-а 2868
39 ОС на БФС – Пазарджик завърши 2017-а с банкет 3857
40 Ски-колегията във Велинград с 4 нови съдии 2706
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 2 от 14
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.