СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
181 Петър Стойчев и Георги Драгоев влизат в отбора на „Стани богат” 2788
182 VELSPORT24.com на 4 години 1936
183 Вечното дерби Левски – ЦСКА се пренася в „Стани богат” 1794
184 Кубрат Пулев и Свилен Нейков влизат в „Стани богат” 1969
185 Протестните действия не подминаха и Велинград 1903
186 200 велинградчани протестираха днес срещу енергийния монопол 1912
187 Над 300 души протестират във Велинград 2666
188 Два шампионски тандема влизат в студиото на "Стани богат" 1836
189 Велинград изпраща четирима на Европейското първенство 1918
190 NOVA спечели отново правата за английската Висша лига до 2016 г. 2520
191 Чепинец влиза в книга за руския шампион Зенит 2068
192 Отпразнувахме Световния ден на снега за втори път 1961
193 20 януари 2013 г. - Световен ден на снега 2720
194 Биатлонистка триумфира с титлата за №1 през 2012-а 2252
195 81 млади спортисти взеха точки в класацията за 2012 г. 2340
196 Velsport24.com гласува за "Златната десетка на България" 1961
197 "Casino Princess Mladost" навърши една година 2286
198 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2012-та 2732
199 Поздравителни адреси до Борис Чолев 5584
200 Борис Чолев чества 80-годишен юбилей 3279
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 10 от 14
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг (отл. среща)

20 септември 2023 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРФК Кюстендил1:2Вихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - X кръг

22 септември 2023 г. (петък) - 17:00 ч.

КРСептември (Сим)4:2Чавдар (Етрополе)

23 септември 2023 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Левски II (Сф)-:-Витоша (Бистрица)

23 септември 2023 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Миньор (Пк)-:-Хебър II (Пз)
17:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
17:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Рз)
17:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Славия II (Сф)
17:00Вихрен (Санд)-:-ОФК Костинброд       
17:00ФК Кюстендил-:-Рилски спортист
17:00Банско тийм-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Балкан (Бот)-:-ЦСКА II (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

16 септември 2023 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛевски (Рак)2:4Чепинец (Вел)
КРЗвезда (Семч)0:3Величково
ПрекрМарица (Белово)3:2*Спартак (Пещера)

17 септември 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРЛокомотив (Септ)0:3Хебър III (Пз)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

16 септември 2023 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)2:0Юнак (Ивайло)
КРВихър (Ветрен)2:0Спартак (Кал)
КРБрацигово5:1Сарая

17 септември 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:7Балкан (Варвара)
КРЛозен1:1Тракиец (Глав)

"Б" РГ - Пазарджик - II кръг

17 септември 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРФК Драгиново6:2Братаница

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)9+1622
 2 Вихрен (Сандански)9+519
3Чавдар (Етрополе) 9+816
4Балкан (Ботевград)8+516
 5 ЦСКА II (София)9+416
6Сливнишки герой (Сливница)9-315
7ФК Кюстендил9+313
8
Оборище (Панагюрище)9-313
9Банско тиим9+212
10
Рилски спортист (Самоков)9-112
11Хебър II (Пазарджик)8+112
 12 Септември II (София)8-312
 13 Левски II (София)9+112
14Ботев (Ихтиман)9 011
 15 ЦСКА III (София)7 010
16Славия II (София)9-110
 17 Септември (Симитли)10-410
18Витоша (Бистрица)9-97
19ОФК Костинброд9-136
20Пирин (Разлог)7-85
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Величково4+79
 2 Чико-Бунара (Бяга)4+78
3Хебър III (Пазарджик)4+118
4Чепинец (Велинград)4+58
 5 Левски (Ракитово)4-56
6Марица (Белово)3+25
7Звезда (Семчиново)4-44
8
Левски (Паталеница)4-71
9
Спартак (Пещера)3-91
10Локомотив (Септември)4-71
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+2012
 2 Брацигово4+1712
3Сарая4+19
4Вихър (Ветрен)4+49
 5 Оборище II (Панагюрище)4-86
6Тракиец (Главиница)4-14
7Тракия (Пазарджик)4-53
8
Спартак (Калугерово)4-93
9
Лозен4-81
10
Юнак (Ивайло)4-110

Кой е тук?

В момента има 76 посетителя в сайта

Приятели

. .
.