СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
161 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2013-та 3533
162 NoStop.bg вдигна високо "летвата" на спортния живот в Панагюрище 2833
163 Двойката Георгиев – Бормалийска е №1 за 2013-та 2482
164 Над 1300 гласа в битката за Спортист №1 на Велинград 2148
165 Седем претенденти за Спортист №1 на Велинград 2290
166 Тони Стораро и Таня Боева в дует избираха красавици 2139
167 На 18 декември връчват спортните "Оскар"-и за 2013-а 1949
168 VS24 архив: По следите на изгубеното велинградско дерби 2669
169 Христо Стоичков награди талант на Чепинец 3161
170 ПГГС "Христо Ботев" заложи на нова екипировка 2863
171 Депутат гледа юношески мач във Велинград 2533
172 Токио спечели домакинството на Олимпийските игри през 2020-а 1594
173 Нов футболен клуб се роди във Велинград 2982
174 Декатлон отвори врати за всички любители на спорта 2100
175 Светът на английския футбол оживява в HD 1743
176 Футболна академия Cartoon Network 2013 обяви победителя от България 2154
177 Ексиграч на Чепинец се превърна в „Лош герой” 2320
178 Велинград отбеляза Денят на предизвикателството 1712
179 Абсолютен рекорд на ОУ „Христо Ботев” в щафетата за купа "Велинград" 2164
180 Петър Стойчев и Георги Драгоев влизат в отбора на „Стани богат” 2592
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 9 от 14
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - IX кръг

30 септември 2022 г. (петък) - 16:00 ч.

КРЛевски Раковски (Сф)1:1Банско тийм           

30 септември 2022 г. (петък) - 17:00 ч.

КРСливн. герой1:4Марек (Дупница)
КРБотев (Ихтиман)0:2Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:5Славия II (Сф)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин (ГД)
 Балкан (Бот)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - IX кръг

30 септември 2022 г. (петък) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)2:2Оборище (Пан)
КРОФК Костинброд1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)2:2Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)1:1Рилски спортист

4 октомври 2022 г. (вторник) - 16:00 ч.

16:00Левски II (Сф)-:-ЦСКА II (Сф)
 ФК Кюстендил-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)3:4Локомотив (Септ)
КРСпартак (Кал)2:1Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРВихър (Ветрен)1:5Сарая
КРЛозен2:0Ботев (Черн)
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)8+1824
 2 Чавдар (Етрополе)8+1221
3Славия II (София)7+715
4Сливнишки герой (Сливница)6+112
 5 Банско тийм8-111
6Балкан (Ботевград)8-210
7Септември II (София)9-58
8
ЦСКА 1948 III (София)7-17
9Ботев (Ихтиман)7-46
10
Левски-Раковски (София)8-125
11Пирин (Гоце Делчев)8-133
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд8+922
 2 ФК Кюстендил8+915
3Оборище (Панагюрище)8+215
4Рилски спортист (Самоков)8+210
 5 Вихрен (Сандански)7+610
6Септември (Симитли)8+39
7ЦСКА II (София)6 08
8
Гранит (Владая)8-38
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)6-114
11Надежда (Доброславци)9-133
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)4+2310
 2 Брацигово4+810
3Левски (Паталеница)4+89
4Спартак (Калугерово)4+29
 5 Локомотив (Септември)4-86
6Спартак (Пещера)4-46
7Марица (Белово)4-73
8
Оборище II (Панагюрище)4-73
9
Юнак (Ивайло)4-83
10Тракиец (Главиница)4-70
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1912
 2 Чепинец (Велинград)4+1612
3Чико-Бунара (Бяга)4+89
4Величково4+59
 5 Сарая4 06
6Лозен4-66
7Вихър (Ветрен)4-103
8
Звезда (Семчиново)4-103
9
Тракия (Пазарджик)4-80
10Ботев (Черногорово)4-140
  

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.