СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
141 GONG.BG – изцяло обновен и с още по-богато съдържание 1457
142 Шоуто продължава тази седмица с мачовете по Евроком 1425
143 Трудно, по-трудно, сесия за спорта 1583
144 Човек на Velsport24.com отличен за фестивала "Пролетно хоро" 1437
145 Клубовете разделиха парите за спорт с пълен консенсус 1699
146 5 години от създаването на VELSPORT24.com 1581
147 Рекордно "Пролетно хоро" във Велинград 1781
148 40 бона "разцепиха" спортните клубове във Велинград 1675
149 „Бразилейро” стартира на 20-ти април по Евроком 1381
150 Велинградчанка влезе в класацията на Viasport.bg 1732
151 Денис Димитров е №1 при младите спортисти за 2013-а 1620
152 Купата на VELSPORT24.com отиде при ПК "Белмекен" 2064
153 52-ма млади спортисти в класацията на Viasport.bg за 2013-а 1802
154 Световният ден на снега 2014 на Витоша 1725
155 Безплатни уроци по ски на Витоша за Световния ден на снега 1576
156 Velsport24.com избира за трети път "Златната десетка на България" 1611
157 Завърши гласуването за „Клуб на годината 2013“ 1811
158 Честита 2014 година от екипа на VELSPORT24.com! 1601
159 Весела Коледа от VELSPORT24.com! 1561
160 Стартира гласуването за „Клуб на годината“ във Велинград 2470
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 8 от 14
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - IX кръг

30 септември 2022 г. (петък) - 16:00 ч.

КРЛевски Раковски (Сф)1:1Банско тийм           

30 септември 2022 г. (петък) - 17:00 ч.

КРСливн. герой1:4Марек (Дупница)
КРБотев (Ихтиман)0:2Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:5Славия II (Сф)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин (ГД)
 Балкан (Бот)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - IX кръг

30 септември 2022 г. (петък) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)2:2Оборище (Пан)
КРОФК Костинброд1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)2:2Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)1:1Рилски спортист

4 октомври 2022 г. (вторник) - 16:00 ч.

16:00Левски II (Сф)-:-ЦСКА II (Сф)
 ФК Кюстендил-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)3:4Локомотив (Септ)
КРСпартак (Кал)2:1Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРВихър (Ветрен)1:5Сарая
КРЛозен2:0Ботев (Черн)
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)8+1824
 2 Чавдар (Етрополе)8+1221
3Славия II (София)7+715
4Сливнишки герой (Сливница)6+112
 5 Банско тийм8-111
6Балкан (Ботевград)8-210
7Септември II (София)9-58
8
ЦСКА 1948 III (София)7-17
9Ботев (Ихтиман)7-46
10
Левски-Раковски (София)8-125
11Пирин (Гоце Делчев)8-133
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд8+922
 2 ФК Кюстендил8+915
3Оборище (Панагюрище)8+215
4Рилски спортист (Самоков)8+210
 5 Вихрен (Сандански)7+610
6Септември (Симитли)8+39
7ЦСКА II (София)6 08
8
Гранит (Владая)8-38
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)6-114
11Надежда (Доброславци)9-133
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)4+2310
 2 Брацигово4+810
3Левски (Паталеница)4+89
4Спартак (Калугерово)4+29
 5 Локомотив (Септември)4-86
6Спартак (Пещера)4-46
7Марица (Белово)4-73
8
Оборище II (Панагюрище)4-73
9
Юнак (Ивайло)4-83
10Тракиец (Главиница)4-70
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1912
 2 Чепинец (Велинград)4+1612
3Чико-Бунара (Бяга)4+89
4Величково4+59
 5 Сарая4 06
6Лозен4-66
7Вихър (Ветрен)4-103
8
Звезда (Семчиново)4-103
9
Тракия (Пазарджик)4-80
10Ботев (Черногорово)4-140
  

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.