СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Заслужено признание за футболния делегат Петър Стайков 267
2 Съдиите и делегатите от област Пазарджик закриха сезона с тържество 316
3 Община Велинград награди най-добрите си спортисти за 2020-а 328
4 VELSPORT24.com на 12 години! 544
5 Евроспорт започва 2021 г. с Australian Open и изобилие от зимни спортове 1372
6 Връчиха юбилеен екип на Колина на наш рефер 1588
7 Съдийски шеф празнува юбилей, връчиха му култов подарък от XX век 1024
8 VS24 архив: Как Интер (Милано) облече Чепинец 2961
9 Бундеслигата се завръща 1847
10 За историята: VELSPORT24.com на 11 години! 3266
11 Лятната олимпиада в Токио бе отложена за 2021 година 3243
12 Световното първенство по биатлон на живо в ефира на Евроспорт 1823
13 Трогателно! Над хиляда души изпратиха Карамфил Алексов 2379
14 Плувецът Йосиф Миладинов е №1 при младите за 2019 г. 2210
15 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2019-а 2575
16 На 9 януари връчват спортните „Оскар“-и за 2019-а 2217
17 Коледно тържество събра спортни деятели и легенди във Велинград 2557
18 Ски-колегията във Велинград готова за новия сезон, привлече 2 нови съдии 2363
19 Велинград бе домакин на уникално състезание за ловни кучета 3294
20 Заслужено признание за славните ветерани на ФК Чепинец, наградиха юбилярите 3598
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 1 от 13
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 24 посетителя в сайта

Приятели

. .
.