СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
181 Ексиграч на Чепинец се превърна в „Лош герой” 2554
182 Велинград отбеляза Денят на предизвикателството 1900
183 Абсолютен рекорд на ОУ „Христо Ботев” в щафетата за купа "Велинград" 2408
184 Петър Стойчев и Георги Драгоев влизат в отбора на „Стани богат” 2894
185 VELSPORT24.com на 4 години 2035
186 Вечното дерби Левски – ЦСКА се пренася в „Стани богат” 1894
187 Кубрат Пулев и Свилен Нейков влизат в „Стани богат” 2063
188 Протестните действия не подминаха и Велинград 1990
189 200 велинградчани протестираха днес срещу енергийния монопол 2012
190 Над 300 души протестират във Велинград 2752
191 Два шампионски тандема влизат в студиото на "Стани богат" 1924
192 Велинград изпраща четирима на Европейското първенство 2011
193 NOVA спечели отново правата за английската Висша лига до 2016 г. 2616
194 Чепинец влиза в книга за руския шампион Зенит 2163
195 Отпразнувахме Световния ден на снега за втори път 2062
196 20 януари 2013 г. - Световен ден на снега 2811
197 Биатлонистка триумфира с титлата за №1 през 2012-а 2359
198 81 млади спортисти взеха точки в класацията за 2012 г. 2438
199 Velsport24.com гласува за "Златната десетка на България" 2058
200 "Casino Princess Mladost" навърши една година 2383
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 10 от 14
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
КРОборище (Пан)2:1Сливн. герой
КРХебър II (Пз)0:4Миньор (Пк)
КРЦСКА II (Сф)3:1Балкан (Бот)
КРПирин (Рз)2:1Септември II (Сф)
КРБотев (Ихт)1:0Банско тиим
КРВитоша (Бистрица)0:1Левски II (Сф)
КРОФК Костинброд1:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист1:1ФК Кюстендил

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРСлавия II (Сф)1:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово1:0Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:0Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)2:0Величково
КРСарая2:3Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Мирянци)2:0Локомотив (Септ)
КРЗвезда (Семч)2:3Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛЛевски (Рак)3:0Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБарикади (Стрелча)0:2ФК Драгиново

Обл. п-во за деца U15 - XV кръг

13 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Брацигово

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)29+4175
 2 ЦСКА II (София)28+3166
3Ботев (Ихтиман)29+949
4Сливнишки герой (Сливница)29+1049
 5 Вихрен (Сандански)29+848
6Балкан (Ботевград)28+544
7Левски II (София)28+1040
8
ФК Кюстендил29+740
9Рилски спортист (Самоков)29-339
10
Септември II (София)29+437
11Витоша (Бистрица)29-336
 12 Банско тийм29-835
 13 Септември (Симитли)29-433
14ЦСКА 1948 III (София)29-532
 15 ОФК Костинброд29-1832
16Славия II (София)28-1430
 17 Оборище (Панагюрище)29-2930
18Хебър II (Пазарджик)29-1626
19Пирин (Разлог)29-2426
20Чавдар (Етрополе)*29-141*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)13+3537
 2 Брацигово13+2627
3Чико-Бунара (Бяга)13+1527
4Марица (Белово)13+517
 5 Чепинец (Велинград)13+716
6Оборище II (Панагюрище)13-1714
7Левски (Паталеница)13-613
8
Сарая13-1712
9
Вихър (Ветрен)13-1610
10Величково13-336
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)21+326
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Звезда (Семчиново)21-3717
 15 Спартак (Калугерово)21-3616
16Левски (Ракитово)21-5715
17Тракиец (Главиница)21-3914
18
Юнак (Ивайло)21-617

Кой е тук?

В момента има 75 посетителя в сайта

Приятели

. .
.