СКОНТО ООД

Лайфстайл
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
161 Завърши гласуването за „Клуб на годината 2013“ 2037
162 Честита 2014 година от екипа на VELSPORT24.com! 1817
163 Весела Коледа от VELSPORT24.com! 1763
164 Стартира гласуването за „Клуб на годината“ във Велинград 2763
165 Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2013-та 3784
166 NoStop.bg вдигна високо "летвата" на спортния живот в Панагюрище 3061
167 Двойката Георгиев – Бормалийска е №1 за 2013-та 2737
168 Над 1300 гласа в битката за Спортист №1 на Велинград 2378
169 Седем претенденти за Спортист №1 на Велинград 2512
170 Тони Стораро и Таня Боева в дует избираха красавици 2379
171 На 18 декември връчват спортните "Оскар"-и за 2013-а 2165
172 VS24 архив: По следите на изгубеното велинградско дерби 2972
173 Христо Стоичков награди талант на Чепинец 3420
174 ПГГС "Христо Ботев" заложи на нова екипировка 3209
175 Депутат гледа юношески мач във Велинград 2882
176 Токио спечели домакинството на Олимпийските игри през 2020-а 1808
177 Нов футболен клуб се роди във Велинград 3212
178 Декатлон отвори врати за всички любители на спорта 2400
179 Светът на английския футбол оживява в HD 1946
180 Футболна академия Cartoon Network 2013 обяви победителя от България 2413
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 9 от 14
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
КРОборище (Пан)2:1Сливн. герой
КРХебър II (Пз)0:4Миньор (Пк)
КРЦСКА II (Сф)3:1Балкан (Бот)
КРПирин (Рз)2:1Септември II (Сф)
КРБотев (Ихт)1:0Банско тиим
КРВитоша (Бистрица)0:1Левски II (Сф)
КРОФК Костинброд1:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист1:1ФК Кюстендил

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРСлавия II (Сф)1:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово1:0Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:0Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)2:0Величково
КРСарая2:3Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Мирянци)2:0Локомотив (Септ)
КРЗвезда (Семч)2:3Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛЛевски (Рак)3:0Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБарикади (Стрелча)0:2ФК Драгиново

Обл. п-во за деца U15 - XV кръг

13 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Брацигово

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)29+4175
 2 ЦСКА II (София)28+3166
3Ботев (Ихтиман)29+949
4Сливнишки герой (Сливница)29+1049
 5 Вихрен (Сандански)29+848
6Балкан (Ботевград)28+544
7Левски II (София)28+1040
8
ФК Кюстендил29+740
9Рилски спортист (Самоков)29-339
10
Септември II (София)29+437
11Витоша (Бистрица)29-336
 12 Банско тийм29-835
 13 Септември (Симитли)29-433
14ЦСКА 1948 III (София)29-532
 15 ОФК Костинброд29-1832
16Славия II (София)28-1430
 17 Оборище (Панагюрище)29-2930
18Хебър II (Пазарджик)29-1626
19Пирин (Разлог)29-2426
20Чавдар (Етрополе)*29-141*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)13+3537
 2 Брацигово13+2627
3Чико-Бунара (Бяга)13+1527
4Марица (Белово)13+517
 5 Чепинец (Велинград)13+716
6Оборище II (Панагюрище)13-1714
7Левски (Паталеница)13-613
8
Сарая13-1712
9
Вихър (Ветрен)13-1610
10Величково13-336
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)21+326
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Звезда (Семчиново)21-3717
 15 Спартак (Калугерово)21-3616
16Левски (Ракитово)21-5715
17Тракиец (Главиница)21-3914
18
Юнак (Ивайло)21-617

Кой е тук?

В момента има 64 посетителя в сайта

Приятели

. .
.