СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 74 отбора в ученическите игри във Велинград, 20 продължават напред 3510
2 Започва "Купа България" 2020 под егидата на БАМФ и БФС 3556
3 Триумф за ИСУ „Васил Левски“ в баскетбола при VIII-X клас 3156
4 ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 в баскетбола при V-VII клас 2292
5 Вълнуващ старт на ученическите игри по баскетбол във Велинград 2077
6 Излъчиха общинските първенци по волейбол във Велинград 2120
7 Две училища триумфираха в игрите по тенис на маса 2032
8 11 училища ще участват в игрите по тенис на маса във Велинград 2473
9 Лекоатлетически полумаратон събра 140 участници в Ракитово 2788
10 Руснак подгони рекорд на купа „Велинград – Белмекен – Сивен“ 3204
11 Предстои 23-то издание на стартовете с ролкови ски по трасето Юндола - Белмекен 3306
12 ВЕЛИНГРАД ОУПЪН 2019 - турнирът на шампионите и приятелството 3325
13 Връчиха купите на най-добрите в ученическите игри във Велинград 3479
14 Тотална доминация на СУ „Васил Левски“ в баскетбола 3871
15 Нов голям успех за Александра Влахова в ски-ориентирането 3701
16 Велинградчанка завоюва медал в ски-ориентирането 4490
17 Беломъжев стартира със злато на държавното, велинградчанка 4-а в спринта 3170
18 Юндола е домакин на Държавното първенство по ски-ориентиране 2938
19 СУ „Васил Левски“ класира три волейболни отбора на финалите в Пазарджик 3172
20 Шампионски дубъл за СУ „Св. св. Кирил и Методий“ при учениците от VIII – Х клас 3213
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 1 от 8
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.