СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
81 Баскетболна доминация на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ при VIII-X клас 1393
82 ОУ „Н. Рилски“ и ОУ „Хр. Ботев“ са баскетболни първенци при най-малките 1274
83 "Горските" посветиха победата си на емблематичния Георги Зисов 2089
84 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2014/15 г. 2707
85 Разгром и служебна победа на старта на футболния турнир 1393
86 Сензация! „Горските“ спряха топфаворит 1963
87 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ класира 2 отбора в Пазарджик 1718
88 Девойките на СОУ „Васил Левски“ взеха титлата при VIII-X клас 1711
89 Ученическите игри във Велинград стартират през февруари 1303
90 Два медала за „Атлас“ от лятното с ролкови ски 1761
91 Непобедимият Вилегжанин вдигна купа „Сивен“ за трети път 1718
92 Предстои 19-то издание на купа "Сивен" 1522
93 Тенис-легенди в шампионски финал на „Велинград оупън“ 2403
94 Белмекен - шампионският път на Кобрата 1670
95 Големият спорт в малкия град: Тенис турнир във Велинград 3504
96 Етрополе празнува, СОУ „Христо Ясенов“ е футболен шампион 1735
97 Пето място за „горските” по футбол в България 1965
98 „Горските“ в „железен триъгълник“ на финалите в Етрополе 1849
99 Велинградчанин блести на турнир по културизъм 3471
100 Шампионски удар за ПГГС „Христо Ботев“ 1825
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 5 от 8
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРБеласица (Пч)3:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)1:1Рилски спортист
КРБалкан (Бот)1:0Банско
КРПерун (Кресна)1:6Марек (Дупница)
КРСливнишки герой1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:0Пирин (ГД)
КРНадежда (Добр)0:3Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)0:1ФК Кюстендил

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)27+3464
2Марек (Дупница)27+4763
3Беласица (Петрич)27+2561
4ФК Кюстендил27+34 58
5Чавдар (Етрополе)27+2148
6Балкан (Ботевград)26+2345
7Оборище (Панагюрище)27+441
8
Пирин (Гоце Делчев)27+1039
9
Ботев (Ихтиман)27+734
10
Пирин (Разлог)27-1133
11Сливнишки герой (Сливница)27-730
12Рилски спортист (Самоков)27-1129
13Надежда (Доброславци)26-1428
14Гранит (Владая)27-2626
 15  Левски (Чепинци)27-3224
16Перун (Кресна)27-3719
17Банско27-2419
18Велбъжд (Кюстендил)27-4316
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
16:00Гранит (Владая)-:-Перун (Кресна)
16:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот) 
16:00Марек (Дупница)-:-Пирин (Разлог)
16:00  Банско-:-Рилски спортист
16:00ФК Кюстендил-:-Надежда (Добр)
16:00Пирин (ГД)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Сливнишки герой
16:00Левски (Чепинци)-:-Велбъжд (Кн)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.