СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
81 Баскетболна доминация на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ при VIII-X клас 1474
82 ОУ „Н. Рилски“ и ОУ „Хр. Ботев“ са баскетболни първенци при най-малките 1349
83 "Горските" посветиха победата си на емблематичния Георги Зисов 2190
84 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2014/15 г. 2794
85 Разгром и служебна победа на старта на футболния турнир 1469
86 Сензация! „Горските“ спряха топфаворит 2049
87 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ класира 2 отбора в Пазарджик 1791
88 Девойките на СОУ „Васил Левски“ взеха титлата при VIII-X клас 1818
89 Ученическите игри във Велинград стартират през февруари 1379
90 Два медала за „Атлас“ от лятното с ролкови ски 1848
91 Непобедимият Вилегжанин вдигна купа „Сивен“ за трети път 1802
92 Предстои 19-то издание на купа "Сивен" 1602
93 Тенис-легенди в шампионски финал на „Велинград оупън“ 2510
94 Белмекен - шампионският път на Кобрата 1755
95 Големият спорт в малкия град: Тенис турнир във Велинград 3598
96 Етрополе празнува, СОУ „Христо Ясенов“ е футболен шампион 1811
97 Пето място за „горските” по футбол в България 2053
98 „Горските“ в „железен триъгълник“ на финалите в Етрополе 1933
99 Велинградчанин блести на турнир по културизъм 3573
100 Шампионски удар за ПГГС „Христо Ботев“ 1920
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 5 от 8
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIV кръг

22 октомври 2021 г. (петък) - 15:00 ч.

КРХебър II (Пз)0:2Вихрен (Санд)

23 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой2:1Рилски спортист
КРЧавдар (Етрополе)4:0Пирин (ГД)
КРОФК Костинброд0:3Банско
КРЛевски (Чепинци)0:4ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)2:1Септември II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРБеласица (Пч)1:1Пирин (Разлог)
КРПирин II (Блгр)0:2Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

23 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово
КРРодопи (Коз)2:1Юнак (Ивайло)

24 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Тракиец (Глав)
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Балкан (Варвара)-:-Спартак (Кал)
16:00Величково-:-Локомотив (Септ)
16:00Левски (Пат)-:-Сарая
 Тракия (Пз)-почива

Обл. п-во за деца - VII кръг

24 октомври 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Оборище (Пан)-:-Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)13+1734
 2 ФК Кюстендил13+1829
3Беласица (Петрич)13+2028
4Витоша (Бистрица)13+11 27
 5 Оборище (Панагюрище)13+1226
6Пирин (Гоце Делчев)12+823
7Чавдар (Етрополе)12+821
8
Пирин (Разлог)13+220
9Рилски спортист (Самоков)13 019
10
Ботев (Ихтиман)13+619
11Гранит (Владая)13-118
 12 Банско13 018
 13 Септември II (София)12+117
14Сливнишки герой (Сливница)13-116
 15 Вихрен (Сандански)13-114
16Хебър II (Пазарджик)12-129
 17 Костинброд13-87
18Надежда (Доброславци)13-236
19Пирин II (Блгр)13-204
20Левски (Чепинци)13-371
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)9+2127
 2 Чико-Бунара (Бяга)9+2022
3Брацигово9+1721
 4 Левски (Паталеница)10+718
5Сарая9+315
6Марица (Белово)8+514
7Юнак (Ивайло)9+214
 8 Локомотив (Септември)9-712
9Чепинец (Велинград)9+211
10
Величково9-510
11Родопи (Козарско)10-169
 12 Спартак (Калугерово)10-78
13Вихър (Ветрен)10-98
14Тракиец (Главиница)9-135
15Тракия (Пазарджик)9-202
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.