СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
61 СУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 във волейбола 2681
62 Шампионски дубъл за СУ „М. Драгинов“ в тениса на маса 2108
63 Пълната програма на 17-ия Коледен турнир по футзал 2021
64 Рекордните 39 отбора влизат в битката за купа „Пазарджик-2016“ 1890
65 Мениджър най-бърз в лекоатлетическия крос във Велинград 2218
66 Наградиха призьорите от общинските ученически игри във Велинград 1814
67 Гол от съблекалнята прати „горските“ в шампионска орбита 2046
68 Юношите на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ са №1 в баскетбола 2190
69 Хеттрик за СОУ „Св. св. Кирил и Методий” във волейбола 2676
70 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2015/16 г. 3271
71 Стартираха футболните мачове от ученическите игри във Велинград 2410
72 Българин стана световен студентски шампион по ски ориентиране 1743
73 Българи диктуват темпото в Balkan Offroad Rallye 2015 1925
74 Уникално офроуд състезание премина край Велинград 1839
75 Рекордно участие за купа „Велинград – Сивен“ 2247
76 Максим Вилегжанин с нов триумф за купа "Велинград-Сивен" 1905
77 Руски шампиони стартират за купа "Велинград - Сивен" 1619
78 Горски многобой 2015 - шампионско признание за ПГГС "Хр. Ботев" 2163
79 ПГГС „Христо Ботев“ – първа сила в горския многобой 2046
80 Наградиха най-добрите отбори в общинските игри по футбол 1782
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 4 от 8
Следете ни в:

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2939
 2 Чавдар (Етрополе)15+2134
3Балкан (Ботевград)17+731
4Сливнишки герой (Сливница)16+630
 5 Славия II (София)16+525
6Банско тийм16 025
7ЦСКА 1948 III (София)17-617
8
Септември II (София)17-517
9Ботев (Ихтиман)16-1015
10
Левски-Раковски (София)16-1615
11Пирин (Гоце Делчев)16-316
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил17+2534
 2 Вихрен (Сандански)15+1632
3ОФК Костинброд14+1132
4ЦСКА II (София)15+1724
 5 Рилски спортист (Самоков)16+824
6Оборище (Панагюрище)16-724
7Септември (Симитли)16+322
8
Левски II (София)15 016
9Гранит (Владая)16-1812
10
Пирин (Разлог)15-1811
11Надежда (Доброславци)17-374
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово13+3637
 2 Хебър II (Пазарджик)13+8632
3Левски (Паталеница)13+2025
4Локомотив (Септември)13-2118
 5 Марица (Белово)13-318
6Оборище II (Панагюрище)13+517
7Спартак (Калугерово)13-2713
8
Спартак (Пещера)13-2913
9
Тракиец (Главиница)13-2612
10Юнак (Ивайло)13-424
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+4736
 2 Чепинец (Велинград)11+3928
3Чико-Бунара (Бяга)12+2928
4Величково12+721
 5 Сарая11+118
6Лозен11-259
7Тракия (Пазарджик)12-286
8
Звезда (Семчиново)12-266
9
Вихър (Ветрен)11-443
  

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.