СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
61 Пълната програма на 17-ия Коледен турнир по футзал 1846
62 Рекордните 39 отбора влизат в битката за купа „Пазарджик-2016“ 1736
63 Мениджър най-бърз в лекоатлетическия крос във Велинград 2072
64 Наградиха призьорите от общинските ученически игри във Велинград 1662
65 Гол от съблекалнята прати „горските“ в шампионска орбита 1882
66 Юношите на СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ са №1 в баскетбола 2041
67 Хеттрик за СОУ „Св. св. Кирил и Методий” във волейбола 2533
68 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2015/16 г. 3087
69 Стартираха футболните мачове от ученическите игри във Велинград 2251
70 Българин стана световен студентски шампион по ски ориентиране 1601
71 Българи диктуват темпото в Balkan Offroad Rallye 2015 1780
72 Уникално офроуд състезание премина край Велинград 1669
73 Рекордно участие за купа „Велинград – Сивен“ 2063
74 Максим Вилегжанин с нов триумф за купа "Велинград-Сивен" 1713
75 Руски шампиони стартират за купа "Велинград - Сивен" 1477
76 Горски многобой 2015 - шампионско признание за ПГГС "Хр. Ботев" 2006
77 ПГГС „Христо Ботев“ – първа сила в горския многобой 1884
78 Наградиха най-добрите отбори в общинските игри по футбол 1637
79 Футболистите на СОУ „Васил Левски“ са шампиони при най-малките 1514
80 „Горските“ грабнаха титлата при юношите 1703
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 4 от 8
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIV кръг

22 октомври 2021 г. (петък) - 15:00 ч.

КРХебър II (Пз)0:2Вихрен (Санд)

23 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой2:1Рилски спортист
КРЧавдар (Етрополе)4:0Пирин (ГД)
КРОФК Костинброд0:3Банско
КРЛевски (Чепинци)0:4ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)2:1Септември II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРБеласица (Пч)1:1Пирин (Разлог)
КРПирин II (Блгр)0:2Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

23 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово
КРРодопи (Коз)2:1Юнак (Ивайло)

24 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Тракиец (Глав)
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Балкан (Варвара)-:-Спартак (Кал)
16:00Величково-:-Локомотив (Септ)
16:00Левски (Пат)-:-Сарая
 Тракия (Пз)-почива

Обл. п-во за деца - VII кръг

24 октомври 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Оборище (Пан)-:-Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)13+1734
 2 ФК Кюстендил13+1829
3Беласица (Петрич)13+2028
4Витоша (Бистрица)13+11 27
 5 Оборище (Панагюрище)13+1226
6Пирин (Гоце Делчев)12+823
7Чавдар (Етрополе)12+821
8
Пирин (Разлог)13+220
9Рилски спортист (Самоков)13 019
10
Ботев (Ихтиман)13+619
11Гранит (Владая)13-118
 12 Банско13 018
 13 Септември II (София)12+117
14Сливнишки герой (Сливница)13-116
 15 Вихрен (Сандански)13-114
16Хебър II (Пазарджик)12-129
 17 Костинброд13-87
18Надежда (Доброславци)13-236
19Пирин II (Блгр)13-204
20Левски (Чепинци)13-371
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)9+2127
 2 Чико-Бунара (Бяга)9+2022
3Брацигово9+1721
 4 Левски (Паталеница)10+718
5Сарая9+315
6Марица (Белово)8+514
7Юнак (Ивайло)9+214
 8 Локомотив (Септември)9-712
9Чепинец (Велинград)9+211
10
Величково9-510
11Родопи (Козарско)10-169
 12 Спартак (Калугерово)10-78
13Вихър (Ветрен)10-98
14Тракиец (Главиница)9-135
15Тракия (Пазарджик)9-202
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.