СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Тенисистите на СУ „Хр. Смирненски“ - общински първенци при юношите 2481
22 Момчетата на ОУ „Христо Ботев“ – Абланица са №1 на тенис на маса 2658
23 Тимовете на Драгиново и Света Петка с първи титли в тениса на маса 3302
24 Триумф за Литва на Световното по риболов на лед, България влезе в топ 8 2189
25 Отборът на Литва извади най-много риба в първия ден от световното край Батак 8615
26 Снежен ад на световното по риболов на лед край Батак 2422
27 Купа „Велинград“ събра 55 участници, Папарков вдигна трофея при мъжете 2794
28 СК Атлас с три призови места за купа „Велинград“ 2478
29 Велинградчанка грабна три отличия в ски-бягането и стана №1 4109
30 Велинградски триумф на ДП по ски-бягане 3425
31 Купа „Велинград – Белмекен – Сивен“ събра 119 участници 2363
32 Организират летен турнир по минифутбол в Пазарджик 3440
33 Три отбора от Велинград са областни шампиони по баскетбол 2258
34 Ученици мериха сили в състезание с велосипеди 2302
35 Наградиха най-добрите в общинските ученически игри 2016
36 Стартираха заявките за Великденския турнир по минифутбол 1877
37 4 училища изпращат баскетболни отбори в Пазарджик 2337
38 10 училища премериха сили в тениса на маса 3141
39 Шест отбора отиват на областните финали по волейбол 2557
40 Избрани моменти от закриването на ЕП по ски-ориентиране 1921
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 2 от 8
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Спартак (Калугерово)32-1940
 12 Тракиец (Главиница)32-1840
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.