СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Тенисистите на СУ „Хр. Смирненски“ - общински първенци при юношите 2533
22 Момчетата на ОУ „Христо Ботев“ – Абланица са №1 на тенис на маса 2706
23 Тимовете на Драгиново и Света Петка с първи титли в тениса на маса 3349
24 Триумф за Литва на Световното по риболов на лед, България влезе в топ 8 2227
25 Отборът на Литва извади най-много риба в първия ден от световното край Батак 8731
26 Снежен ад на световното по риболов на лед край Батак 2463
27 Купа „Велинград“ събра 55 участници, Папарков вдигна трофея при мъжете 2825
28 СК Атлас с три призови места за купа „Велинград“ 2505
29 Велинградчанка грабна три отличия в ски-бягането и стана №1 4132
30 Велинградски триумф на ДП по ски-бягане 3465
31 Купа „Велинград – Белмекен – Сивен“ събра 119 участници 2399
32 Организират летен турнир по минифутбол в Пазарджик 3468
33 Три отбора от Велинград са областни шампиони по баскетбол 2295
34 Ученици мериха сили в състезание с велосипеди 2332
35 Наградиха най-добрите в общинските ученически игри 2041
36 Стартираха заявките за Великденския турнир по минифутбол 1909
37 4 училища изпращат баскетболни отбори в Пазарджик 2374
38 10 училища премериха сили в тениса на маса 3175
39 Шест отбора отиват на областните финали по волейбол 2596
40 Избрани моменти от закриването на ЕП по ски-ориентиране 1953
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 2 от 8
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIV кръг

22 октомври 2021 г. (петък) - 15:00 ч.

КРХебър II (Пз)0:2Вихрен (Санд)

23 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой2:1Рилски спортист
КРЧавдар (Етрополе)4:0Пирин (ГД)
КРОФК Костинброд0:3Банско
КРЛевски (Чепинци)0:4ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)2:1Септември II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРБеласица (Пч)1:1Пирин (Разлог)
КРПирин II (Блгр)0:2Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

23 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово
КРРодопи (Коз)2:1Юнак (Ивайло)

24 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Тракиец (Глав)
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Балкан (Варвара)-:-Спартак (Кал)
16:00Величково-:-Локомотив (Септ)
16:00Левски (Пат)-:-Сарая
 Тракия (Пз)-почива

Обл. п-во за деца - VII кръг

24 октомври 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Оборище (Пан)-:-Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)13+1734
 2 ФК Кюстендил13+1829
3Беласица (Петрич)13+2028
4Витоша (Бистрица)13+11 27
 5 Оборище (Панагюрище)13+1226
6Пирин (Гоце Делчев)12+823
7Чавдар (Етрополе)12+821
8
Пирин (Разлог)13+220
9Рилски спортист (Самоков)13 019
10
Ботев (Ихтиман)13+619
11Гранит (Владая)13-118
 12 Банско13 018
 13 Септември II (София)12+117
14Сливнишки герой (Сливница)13-116
 15 Вихрен (Сандански)13-114
16Хебър II (Пазарджик)12-129
 17 Костинброд13-87
18Надежда (Доброславци)13-236
19Пирин II (Блгр)13-204
20Левски (Чепинци)13-371
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)9+2127
 2 Чико-Бунара (Бяга)9+2022
3Брацигово9+1721
 4 Левски (Паталеница)10+718
5Сарая9+315
6Марица (Белово)8+514
7Юнак (Ивайло)9+214
 8 Локомотив (Септември)9-712
9Чепинец (Велинград)9+211
10
Величково9-510
11Родопи (Козарско)10-169
 12 Спартак (Калугерово)10-78
13Вихър (Ветрен)10-98
14Тракиец (Главиница)9-135
15Тракия (Пазарджик)9-202
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.