СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
121 Световен вицешампион вдигна купа "Сивен 2011" 2536
122 Ски бегач гони рекорд за купа „Сивен” 2515
123 Българин с втори пореден успех за купа „Сивен” 3595
124 Световна шампионка избра Велинград 2588
125 Млади таланти взимат купите в триатлона 2683
126 ПК Белмекен с 8 състезатели на първенството 3003
127 33 медала на Държавното по триатлон 3765
128 "Машина за победи" грабна велокупата "Велинград 2010" 2918
129 Белгиец ще катери горите край Велинград с маунтийн байк 2544
130 Завършиха общинските игри по тенис на маса 2442
131 80 000 за спорта във Велинград 2138
132 Велинградчанин с бронз от Световното по канадска борба 3199
133 Велинградчанин с дубъл на „Двореца оупън 2009“ 2737
134 Тенис турнира “Двореца оупън 2009” навлиза в решителна фаза 2328
135 Българин грабна купа „Сивен 2009“ в конкуренцията на световен шампион 2342
136 Феникс (Сф) спечели отборния турнир “Атлетик” 2134
137 Столичани най-добри на двойковия бридж турнир „Петрофер” 2273
138 Триатлонът спечели нови почитатели във Велинград 3719
139 Христа Стойнева и Стоян Допчев триумфират с купа “Велинград” 1975
140 БФ по триатлон награди Иван Лебанов 2124
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 7 от 8
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Спартак (Калугерово)32-1940
 12 Тракиец (Главиница)32-1840
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 91 посетителя в сайта

Приятели

. .
.