СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
101 Две крачки делят „горските” от футболно чудо 1569
102 „Горските“ са областни шампиони по футбол 1835
103 Голов спектакъл закри общинските игри във Велинград 1892
104 Две училища си „смениха“ ролите в баскетболните финали 1906
105 Агитки се "надпяваха" мощно на ученически финал 2044
106 „Горската“ сила първа при юношите 2057
107 Футболистите от Драгиново отиват на областните финали в Пазарджик 1952
108 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с баскетболната титла при девойките 1601
109 Баскетболна доминация за ОУ „Христо Ботев“ при най-малките 1687
110 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 1479
111 Приключиха общинските игри по тенис на маса 1870
112 Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 3144
113 Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“ 2209
114 7-голов трилър на старта на футболния турнир 1926
115 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2013/14 г. 4073
116 4 вида спорт ще гледаме на ученическите игри във Велинград 2372
117 Състезание по екстремно колоездене на Витоша 1884
118 Руснак грабна купа "Сивен 2013" с рекорд 2201
119 Олимпийски шампион стартира за купа „Сивен” 1971
120 20 екипажа тръгнаха в 44-то рали „България“ 1781
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 6 от 8
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIV кръг

22 октомври 2021 г. (петък) - 15:00 ч.

КРХебър II (Пз)0:2Вихрен (Санд)

23 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой2:1Рилски спортист
КРЧавдар (Етрополе)4:0Пирин (ГД)
КРОФК Костинброд0:3Банско
КРЛевски (Чепинци)0:4ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)2:1Септември II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРБеласица (Пч)1:1Пирин (Разлог)
КРПирин II (Блгр)0:2Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

23 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово
КРРодопи (Коз)2:1Юнак (Ивайло)

24 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Тракиец (Глав)
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Балкан (Варвара)-:-Спартак (Кал)
16:00Величково-:-Локомотив (Септ)
16:00Левски (Пат)-:-Сарая
 Тракия (Пз)-почива

Обл. п-во за деца - VII кръг

24 октомври 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Оборище (Пан)-:-Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)13+1734
 2 ФК Кюстендил13+1829
3Беласица (Петрич)13+2028
4Витоша (Бистрица)13+11 27
 5 Оборище (Панагюрище)13+1226
6Пирин (Гоце Делчев)12+823
7Чавдар (Етрополе)12+821
8
Пирин (Разлог)13+220
9Рилски спортист (Самоков)13 019
10
Ботев (Ихтиман)13+619
11Гранит (Владая)13-118
 12 Банско13 018
 13 Септември II (София)12+117
14Сливнишки герой (Сливница)13-116
 15 Вихрен (Сандански)13-114
16Хебър II (Пазарджик)12-129
 17 Костинброд13-87
18Надежда (Доброславци)13-236
19Пирин II (Блгр)13-204
20Левски (Чепинци)13-371
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)9+2127
 2 Чико-Бунара (Бяга)9+2022
3Брацигово9+1721
 4 Левски (Паталеница)10+718
5Сарая9+315
6Марица (Белово)8+514
7Юнак (Ивайло)9+214
 8 Локомотив (Септември)9-712
9Чепинец (Велинград)9+211
10
Величково9-510
11Родопи (Козарско)10-169
 12 Спартак (Калугерово)10-78
13Вихър (Ветрен)10-98
14Тракиец (Главиница)9-135
15Тракия (Пазарджик)9-202
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.