СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
101 Две крачки делят „горските” от футболно чудо 1638
102 „Горските“ са областни шампиони по футбол 1916
103 Голов спектакъл закри общинските игри във Велинград 1951
104 Две училища си „смениха“ ролите в баскетболните финали 1980
105 Агитки се "надпяваха" мощно на ученически финал 2127
106 „Горската“ сила първа при юношите 2148
107 Футболистите от Драгиново отиват на областните финали в Пазарджик 2027
108 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с баскетболната титла при девойките 1676
109 Баскетболна доминация за ОУ „Христо Ботев“ при най-малките 1763
110 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 1544
111 Приключиха общинските игри по тенис на маса 1950
112 Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 3221
113 Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“ 2280
114 7-голов трилър на старта на футболния турнир 2011
115 Пълна програма на общинския турнир по футбол за учебната 2013/14 г. 4167
116 4 вида спорт ще гледаме на ученическите игри във Велинград 2440
117 Състезание по екстремно колоездене на Витоша 1953
118 Руснак грабна купа "Сивен 2013" с рекорд 2269
119 Олимпийски шампион стартира за купа „Сивен” 2047
120 20 екипажа тръгнаха в 44-то рали „България“ 1866
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 6 от 8
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.