СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
101 Белмекен - шампионският път на Кобрата 2081
102 Големият спорт в малкия град: Тенис турнир във Велинград 3973
103 Етрополе празнува, СОУ „Христо Ясенов“ е футболен шампион 2157
104 Пето място за „горските” по футбол в България 2415
105 „Горските“ в „железен триъгълник“ на финалите в Етрополе 2306
106 Велинградчанин блести на турнир по културизъм 4004
107 Шампионски удар за ПГГС „Христо Ботев“ 2257
108 Две крачки делят „горските” от футболно чудо 1949
109 „Горските“ са областни шампиони по футбол 2193
110 Голов спектакъл закри общинските игри във Велинград 2209
111 Две училища си „смениха“ ролите в баскетболните финали 2235
112 Агитки се "надпяваха" мощно на ученически финал 2374
113 „Горската“ сила първа при юношите 2438
114 Футболистите от Драгиново отиват на областните финали в Пазарджик 2304
115 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с баскетболната титла при девойките 1968
116 Баскетболна доминация за ОУ „Христо Ботев“ при най-малките 2034
117 СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ е волейболен шампион при юношите 1797
118 Приключиха общинските игри по тенис на маса 2235
119 Двоен успех за СОУ „Св. св. Кирил и Методий“ във волейбола 3520
120 Фаворит вкара 11 гола на игрище „Кална баня“ 2573
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 6 от 8
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

20 април 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски II (Сф)0:1ОФК Костинброд

20 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛФК Кюстендил3:0Чавдар (Етрополе)
КРСептември II (Сф)0:2Оборище (Пан)
КРСептември (Сим)1:0Хебър II (Пз)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1ЦСКА II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРСливнишки герой1:1Славия II (Сф)
КРБанско тийм0:1Рилски спортист
КРВихрен (Санд)3:1Ботев (Ихтиман)

20 април 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМиньор (Пк)2:0Пирин (Рз)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - VI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Брацигово
КРЛевски (Пат)1:0Вихър (Ветрен)

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)2:2Чико-Бунара (Бяга)
КРСарая1:4Марица (Белово)
КРВеличково2:2Балкан (Варвара)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - VI кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен4:1Звезда (Семч)
КРТракиец (Глав)0:1Левски (Рак)
КРЛокомотив (Септ)6:0Юнак (Ивайло)
 Спартак (Кал)-почива
 Тракия (Мирянци)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XX кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛФК Драгиново3:0Карабунар

Обл. п-во за деца U15 - XVI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРТракиец (Глав)1:7Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)30+4378
 2 ЦСКА II (София)29+2966
3Вихрен (Сандански)30+1051
4Сливнишки герой (Сливница)30+1050
 5 Ботев (Ихтиман)30+749
6Балкан (Ботевград)29+545
7ФК Кюстендил30+1043
8
Рилски спортист (Самоков)30-242
9Левски II (София)29+940
10
Витоша (Бистрица)30-337
11Септември II (София)30+237
 12 Септември (Симитли)30-336
 13 ЦСКА 1948 III (София)30-335
14Банско тийм30-935
 15 ОФК Костинброд30-1735
16Оборище (Панагюрище)30-2733
 17 Славия II (София)29-1431
18Хебър II (Пазарджик)30-1726
19Пирин (Разлог)30-2626
20Чавдар (Етрополе)*30-441*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3538
 2 Брацигово14+2830
3Чико-Бунара (Бяга)14+1528
4Марица (Белово)14+820
 5 Чепинец (Велинград)14+516
6Левски (Паталеница)14-516
7Оборище II (Панагюрище)14-1715
8
Сарая14-2012
9
Вихър (Ветрен)14-1710
10Величково14-337
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)22+929
 12 Лозен22-2729
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Левски (Ракитово)22-5618
 15 Звезда (Семчиново)22-4017
16Спартак (Калугерово)21-3616
17Тракиец (Главиница)22-4014
18
Юнак (Ивайло)22-671

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.