СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 74 отбора в ученическите игри във Велинград, 20 продължават напред 3553
2 Започва "Купа България" 2020 под егидата на БАМФ и БФС 3617
3 Триумф за ИСУ „Васил Левски“ в баскетбола при VIII-X клас 3200
4 ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 в баскетбола при V-VII клас 2332
5 Вълнуващ старт на ученическите игри по баскетбол във Велинград 2111
6 Излъчиха общинските първенци по волейбол във Велинград 2145
7 Две училища триумфираха в игрите по тенис на маса 2060
8 11 училища ще участват в игрите по тенис на маса във Велинград 2497
9 Лекоатлетически полумаратон събра 140 участници в Ракитово 2819
10 Руснак подгони рекорд на купа „Велинград – Белмекен – Сивен“ 3233
11 Предстои 23-то издание на стартовете с ролкови ски по трасето Юндола - Белмекен 3337
12 ВЕЛИНГРАД ОУПЪН 2019 - турнирът на шампионите и приятелството 3348
13 Връчиха купите на най-добрите в ученическите игри във Велинград 3509
14 Тотална доминация на СУ „Васил Левски“ в баскетбола 3905
15 Нов голям успех за Александра Влахова в ски-ориентирането 3727
16 Велинградчанка завоюва медал в ски-ориентирането 4527
17 Беломъжев стартира със злато на държавното, велинградчанка 4-а в спринта 3198
18 Юндола е домакин на Държавното първенство по ски-ориентиране 2963
19 СУ „Васил Левски“ класира три волейболни отбора на финалите в Пазарджик 3198
20 Шампионски дубъл за СУ „Св. св. Кирил и Методий“ при учениците от VIII – Х клас 3237
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 1 от 8
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Чавдар (Етр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)5:2Пирин (ГД)
КРСлавия II (Сф)4:0Банско
КРБотев (Ихтиман)2:1Септември II (Сф)
КРСливн. герой2:1Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Славия II (София)2+23
 1 ЦСКА 1948 III (София)2+23
3Марек (Дупница)1+23
4Балкан (Ботевград)2+13
 5 Чавдар (Етрополе)2 03
6Пирин (Гоце Делчев)2-13
7Сливнишки герой (Сливница)2-13
8
Банско тийм2-33
9Ботев (Ихтиман)2-13
10
Левски-Раковски (София)1 01
11Септември II (София)2-11
  

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЛевски II (Сф)3:0Оборище (Пан)
КРПирин (Разлог)0:4ФК Кюстендил
КРВихрен (Санд)4:2Надежда (Добр)

14 август 2022 г. (неделя) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист

15 август 2022 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)3:2Гранит (Владая)
 ОФК Костинброд-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил2+44
 2 Вихрен (Сандански)2+24
3ЦСКА II (София)2+14
4Левски II (София)2+23
 5 Гранит (Владая)2 03
6Септември (Симитли)1+23
7ОФК Костинброд1+13
8
Оборище (Панагюрище)2-13
9Рилски спортист (Самоков)2-21
10
Надежда (Доброславци)2-30
11Пирин (Разлог)2-60
  

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.