СКОНТО ООД

Други спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 12 училища ще участват в общинските ученически игри във Велинград 530
2 150 участници събра 9-ия полумаратон в Ракитово 177
3 74 отбора в ученическите игри във Велинград, 20 продължават напред 3676
4 Започва "Купа България" 2020 под егидата на БАМФ и БФС 3774
5 Триумф за ИСУ „Васил Левски“ в баскетбола при VIII-X клас 3343
6 ИСУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 в баскетбола при V-VII клас 2447
7 Вълнуващ старт на ученическите игри по баскетбол във Велинград 2221
8 Излъчиха общинските първенци по волейбол във Велинград 2235
9 Две училища триумфираха в игрите по тенис на маса 2144
10 11 училища ще участват в игрите по тенис на маса във Велинград 2587
11 Лекоатлетически полумаратон събра 140 участници в Ракитово 2927
12 Руснак подгони рекорд на купа „Велинград – Белмекен – Сивен“ 3345
13 Предстои 23-то издание на стартовете с ролкови ски по трасето Юндола - Белмекен 3458
14 ВЕЛИНГРАД ОУПЪН 2019 - турнирът на шампионите и приятелството 3447
15 Връчиха купите на най-добрите в ученическите игри във Велинград 3623
16 Тотална доминация на СУ „Васил Левски“ в баскетбола 4075
17 Нов голям успех за Александра Влахова в ски-ориентирането 3846
18 Велинградчанка завоюва медал в ски-ориентирането 4630
19 Беломъжев стартира със злато на държавното, велинградчанка 4-а в спринта 3302
20 Юндола е домакин на Държавното първенство по ски-ориентиране 3048
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 Следваща > Край >>
Страница 1 от 8
Следете ни в:

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2939
 2 Чавдар (Етрополе)15+2134
3Балкан (Ботевград)17+731
4Сливнишки герой (Сливница)16+630
 5 Славия II (София)16+525
6Банско тийм16 025
7ЦСКА 1948 III (София)17-617
8
Септември II (София)17-517
9Ботев (Ихтиман)16-1015
10
Левски-Раковски (София)16-1615
11Пирин (Гоце Делчев)16-316
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил17+2534
 2 Вихрен (Сандански)15+1632
3ОФК Костинброд14+1132
4ЦСКА II (София)15+1724
 5 Рилски спортист (Самоков)16+824
6Оборище (Панагюрище)16-724
7Септември (Симитли)16+322
8
Левски II (София)15 016
9Гранит (Владая)16-1812
10
Пирин (Разлог)15-1811
11Надежда (Доброславци)17-374
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово13+3637
 2 Хебър II (Пазарджик)13+8632
3Левски (Паталеница)13+2025
4Локомотив (Септември)13-2118
 5 Марица (Белово)13-318
6Оборище II (Панагюрище)13+517
7Спартак (Калугерово)13-2713
8
Спартак (Пещера)13-2913
9
Тракиец (Главиница)13-2612
10Юнак (Ивайло)13-424
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+4736
 2 Чепинец (Велинград)11+3928
3Чико-Бунара (Бяга)12+2928
4Величково12+721
 5 Сарая11+118
6Лозен11-259
7Тракия (Пазарджик)12-286
8
Звезда (Семчиново)12-266
9
Вихър (Ветрен)11-443
  

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.