СКОНТО ООД

Зимни спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Състезателка на СК Атлас взе два медала на Държавното по ски-бягане 2447
2 Велинградските скиори закриха сезона на писта „Старина“ 2532
3 Велинградчанка участва на Световното по ски-ориентиране в Швеция 2920
4 52 деца премериха сили за купа „Юндола“ на писта „Старина“ 2850
5 Лидия Нанова прибави още 2 медала от ски-бягането на Боровец 2629
6 Първи два медала за велинградските ски на Боровец 3240
7 Феноменален Владимир Илиев донесе исторически медал за българския биатлон 2443
8 Писта „Старина“ приема стартове в алпийските дисциплини 3271
9 Лидия Нанова стартира с №1 в Сараево, швейцарка спечели златото 3482
10 Велинградчанка замина за Европейския олимпийски зимен фестивал в Сараево 3412
11 129 участници събра ДП по ски-бягане на Юндола 2725
12 Велинградско участие на Балканската купа по ски-бягане 2975
13 Алберт Попов пренаписа историята с 6-о място в Шладминг 3000
14 Сребро и бронз за СК Атлас от купа „Узана“ 3187
15 Ново признание за СК Атлас - Велинград 3795
16 Комплекс „Старина“ събра скиори от няколко поколения 4038
17 Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ 7000
18 Писта „Старина“ е домакин на гигантски слалом 4534
19 Мъжкият ни биатлон прави силен сезон 4016
20 Ски празник за ученици с нарушено зрение на Юндола 4036
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 Следваща > Край >>
Страница 1 от 3
Следете ни в:
kalapod.bg

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.