СКОНТО ООД

Зимни спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Скиорите на Атлас грабнаха 9 медала на Боровец 3905
22 Биатлонистите на Сапарева баня са №1 на Държавното на Куртово 2841
23 144 скиори премериха сили на Куртово 2383
24 Безплатно ски обучение за близо 3800 деца 2524
25 Ски ветерани закриха сезона по шампионски 2749
26 Куртово приема Балканския ски маратон 2619
27 Програмата "Научи се да караш ски" събира по пистите 3350 деца 2585
28 Седем отличия за скиорите на „Атлас“ от Белмекен 2901
29 11 факта за България на Параолимпиадите 3648
30 Ски празник за 22 ученици с нарушено зрение 3249
31 България взе старт от Европейската купа по биатлон 3613
32 Българските параолимпийци стъпиха във Ванкувър 3909
33 Спортният министър награди параолимпийци 4549
34 Младите таланти в ски бягането 3840
35 85 състезатели на първенството по ски бягане 3740
36 4 отличия за скиорите на „Чепинец” 3371
37 Шампионска щафета за „Атлас” 3410
38 Първият не се забравя 5912
39 Юндола стана столица на ски бягането 4134
40 Вълшебството на Юндола в снимки 6240
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 Следваща > Край >>
Страница 2 от 3
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.