СКОНТО ООД

Зимни спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Скиорите на Атлас грабнаха 9 медала на Боровец 3473
22 Биатлонистите на Сапарева баня са №1 на Държавното на Куртово 2406
23 144 скиори премериха сили на Куртово 1948
24 Безплатно ски обучение за близо 3800 деца 2080
25 Ски ветерани закриха сезона по шампионски 2293
26 Куртово приема Балканския ски маратон 2154
27 Програмата "Научи се да караш ски" събира по пистите 3350 деца 2204
28 Седем отличия за скиорите на „Атлас“ от Белмекен 2471
29 11 факта за България на Параолимпиадите 3138
30 Ски празник за 22 ученици с нарушено зрение 2765
31 България взе старт от Европейската купа по биатлон 3192
32 Българските параолимпийци стъпиха във Ванкувър 3486
33 Спортният министър награди параолимпийци 4040
34 Младите таланти в ски бягането 3358
35 85 състезатели на първенството по ски бягане 3273
36 4 отличия за скиорите на „Чепинец” 2909
37 Шампионска щафета за „Атлас” 2973
38 Първият не се забравя 5083
39 Юндола стана столица на ски бягането 3584
40 Вълшебството на Юндола в снимки 5734
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 Следваща > Край >>
Страница 2 от 3
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел)
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Пат)
16:00Родопи (Коз)-:-Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+6969
 2 Балкан (Варвара)25+5065
3Брацигово24+6759
 4 Левски (Паталеница)25+2145
5Марица (Белово)24+2144
6Чепинец (Велинград)25+1637
7Локомотив (Септември)25-1032
 8 Величково24-331
9Вихър (Ветрен)24-1429
10
Родопи (Козарско)24-1129
11Тракиец (Главиница)25-1729
 12 Спартак (Калугерово)25-2929
13Оборище II (Панагюрище)25-2726
14Тракия (Пазарджик)24-2325
15Левски (Ракитово)24-1523
16Сарая24-3323
17Лозен24-622
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.