СКОНТО ООД

Зимни спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Състезателка на СК Атлас взе два медала на Държавното по ски-бягане 2964
2 Велинградските скиори закриха сезона на писта „Старина“ 3000
3 Велинградчанка участва на Световното по ски-ориентиране в Швеция 3404
4 52 деца премериха сили за купа „Юндола“ на писта „Старина“ 3418
5 Лидия Нанова прибави още 2 медала от ски-бягането на Боровец 3053
6 Първи два медала за велинградските ски на Боровец 3686
7 Феноменален Владимир Илиев донесе исторически медал за българския биатлон 2876
8 Писта „Старина“ приема стартове в алпийските дисциплини 3875
9 Лидия Нанова стартира с №1 в Сараево, швейцарка спечели златото 3991
10 Велинградчанка замина за Европейския олимпийски зимен фестивал в Сараево 3888
11 129 участници събра ДП по ски-бягане на Юндола 3121
12 Велинградско участие на Балканската купа по ски-бягане 3408
13 Алберт Попов пренаписа историята с 6-о място в Шладминг 3408
14 Сребро и бронз за СК Атлас от купа „Узана“ 3652
15 Ново признание за СК Атлас - Велинград 4324
16 Комплекс „Старина“ събра скиори от няколко поколения 4541
17 Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ 7469
18 Писта „Старина“ е домакин на гигантски слалом 5037
19 Мъжкият ни биатлон прави силен сезон 5108
20 Ски празник за ученици с нарушено зрение на Юндола 4440
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 Следваща > Край >>
Страница 1 от 3
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)34+4688
 2 ЦСКА II (София)33+2871
3Вихрен (Сандански)34+2163
4Ботев (Ихтиман)34+1861
 5 Сливнишки герой (Сливница)34+1155
6Рилски спортист (Самоков)34-348
7Левски II (София)33+647
8
Балкан (Ботевград)34-146
9ФК Кюстендил34+445
10
Витоша (Бистрица)34-342
11Банско тийм34-641
 12 Септември (Симитли)34-241
 13 ЦСКА 1948 III (София)34-240
14ОФК Костинброд33-1839
 15 Славия II (София)34-1339
16Септември II (София)33 038
 17 Оборище (Панагюрище)34-2637
18Пирин (Разлог)34-2533
19Хебър II (Пазарджик)34-1930
20Чавдар (Етрополе)*34-1641*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)16-2116
7Левски (Паталеница)16-1216
8
Вихър (Ветрен)17-2014
9
Сарая16-2212
10Величково16-368
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)24+1835
 12 Лозен23-3029
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)24-5821
16Спартак (Калугерово)22-3716
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.