СКОНТО ООД

Зимни спортове
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Състезателка на СК Атлас взе два медала на Държавното по ски-бягане 2416
2 Велинградските скиори закриха сезона на писта „Старина“ 2510
3 Велинградчанка участва на Световното по ски-ориентиране в Швеция 2897
4 52 деца премериха сили за купа „Юндола“ на писта „Старина“ 2796
5 Лидия Нанова прибави още 2 медала от ски-бягането на Боровец 2607
6 Първи два медала за велинградските ски на Боровец 3214
7 Феноменален Владимир Илиев донесе исторически медал за българския биатлон 2424
8 Писта „Старина“ приема стартове в алпийските дисциплини 3224
9 Лидия Нанова стартира с №1 в Сараево, швейцарка спечели златото 3456
10 Велинградчанка замина за Европейския олимпийски зимен фестивал в Сараево 3390
11 129 участници събра ДП по ски-бягане на Юндола 2702
12 Велинградско участие на Балканската купа по ски-бягане 2956
13 Алберт Попов пренаписа историята с 6-о място в Шладминг 2977
14 Сребро и бронз за СК Атлас от купа „Узана“ 3164
15 Ново признание за СК Атлас - Велинград 3765
16 Комплекс „Старина“ събра скиори от няколко поколения 4011
17 Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ 6972
18 Писта „Старина“ е домакин на гигантски слалом 4516
19 Мъжкият ни биатлон прави силен сезон 3947
20 Ски празник за ученици с нарушено зрение на Юндола 4019
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 Следваща > Край >>
Страница 1 от 3
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСл. герой0:1Оборище (Пан)
КРНадежда (Добр)1:0Хебър II (Пз)
КРКостинброд4:1Левски (Чепинци)
КРРилски спортист2:3Гранит (Владая)
КРБанско0:0Чавдар (Етр)
КРБотев (Ихт)0:2Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)0:0Витоша (Бистрица)
КРПирин (ГД)3:1Пирин (Рз)
КРФК Кюстендил1:0Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин II (Блгр)

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)0:3Марица (Белово)

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.