СКОНТО ООД

Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Състезателите на ПК Белмекен с 11 медала от плувния турнир „Руси Русев" 769
2 ПК Белмекен взе 8 медала от турнира „Смели делфини“ 782
3 ПК Белмекен донесе 5 медала от международен турнир в Пловдив 757
4 Георги Сейменов разнесе славата на ПК Белмекен в Испания 1254
5 ПК Белмекен с 12 медала, Христо Джонгалов е №1 874
6 ПК Белмекен с 5 медала от международен турнир в Стара Загора 980
7 ПК Белмекен се завърна с три медала от Сандански 1069
8 Велинградските плувци носят 9 медала от Стара Загора 1877
9 16 медала за ПК Чепинец от международния турнир „Бриз 2020“ 2786
10 Жестока трагедия сполетя създателите на ПК Белмекен 4091
11 Велинградски плувец влезе в престижна класация 3864
12 ПК Белмекен в топ 5 на България, Петър Мицин - 4-кратен Държавен шампион 4470
13 12 медала за ПК Белмекен от плувния турнир „Пловдив“ 4885
14 Успехи на ПК Белмекен, Петър Мицин с Кандидат - майсторска норма 4552
15 Юноша на ПК Белмекен – вицешампион на България 3777
16 ПК Белмекен завоюва 9 медала, над 700 плувци участваха в Сандански 4674
17 Шест златни медала за ПК Белмекен в Пловдив 3929
18 ПК Белмекен се завърна с 12 медала от „Цветница Speedo cup” 3208
19 ПК Чепинец донесе 20 медала от Смолян 3285
20 Петър Мицин от ПК Белмекен с 4 медала на МТ „Пирин“ 3505
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 1 от 6
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.