СКОНТО ООД

Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
81 ПК Белмекен с две отличия на Държавното при старшата 2035
82 Велинградчанин с медал от плувния шампионат за мъже 1621
83 Двама плувци на ПК Белмекен носят медали при юношите 1633
84 ПК Белмекен с петима плувци на Държавното за мъже и жени 1900
85 Велинград остава в календара на БФПС за 2015 г. 2889
86 13 медала от Немо къп за ПК Чепинец, Василена Белева с 4 титли 2386
87 Успешно участие на ПК Белмекен на Немо къп, Ангел Йовчев с 5 медала 1913
88 Заслужено признание за плувните клубове Чепинец и Белмекен 1842
89 Велинградчанка взe 6 титли и счупи 4 рекорда в плуването 8567
90 Велинградските плувци стартираха с 19 медала при ветераните 3829
91 Велинград е домакин на плувния шампионат за ветерани 1899
92 САЩ - новото предизвикателство за Вангелина Драганова 2752
93 Шампионски хеттрик за Вангелина Драганова 1907
94 5 медала за велинградските плувци от София 1789
95 Георги Целев с 3 отличия от „Весел делфин“ във Варна 1919
96 28 медала за плувците на Чепинец от Македония 1837
97 4 отличия за плувците на Чепинец от Talent Cup 1987
98 Силни изяви на ПК Белмекен в Солун 1978
99 Три титли за Вангелина Драганова при жените 1856
100 Ангел Станчев блести за ПК „Чепинец“ в София, носи два медала 1982
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 5 от 6
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.