СКОНТО ООД

Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
81 ПК Белмекен с две отличия на Държавното при старшата 1873
82 Велинградчанин с медал от плувния шампионат за мъже 1445
83 Двама плувци на ПК Белмекен носят медали при юношите 1472
84 ПК Белмекен с петима плувци на Държавното за мъже и жени 1730
85 Велинград остава в календара на БФПС за 2015 г. 2703
86 13 медала от Немо къп за ПК Чепинец, Василена Белева с 4 титли 2180
87 Успешно участие на ПК Белмекен на Немо къп, Ангел Йовчев с 5 медала 1720
88 Заслужено признание за плувните клубове Чепинец и Белмекен 1667
89 Велинградчанка взe 6 титли и счупи 4 рекорда в плуването 8292
90 Велинградските плувци стартираха с 19 медала при ветераните 3603
91 Велинград е домакин на плувния шампионат за ветерани 1740
92 САЩ - новото предизвикателство за Вангелина Драганова 2512
93 Шампионски хеттрик за Вангелина Драганова 1736
94 5 медала за велинградските плувци от София 1619
95 Георги Целев с 3 отличия от „Весел делфин“ във Варна 1702
96 28 медала за плувците на Чепинец от Македония 1668
97 4 отличия за плувците на Чепинец от Talent Cup 1779
98 Силни изяви на ПК Белмекен в Солун 1805
99 Три титли за Вангелина Драганова при жените 1683
100 Ангел Станчев блести за ПК „Чепинец“ в София, носи два медала 1808
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 5 от 6
Следете ни в:

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2939
 2 Чавдар (Етрополе)15+2134
3Балкан (Ботевград)17+731
4Сливнишки герой (Сливница)16+630
 5 Славия II (София)16+525
6Банско тийм16 025
7ЦСКА 1948 III (София)17-617
8
Септември II (София)17-517
9Ботев (Ихтиман)16-1015
10
Левски-Раковски (София)16-1615
11Пирин (Гоце Делчев)16-316
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил17+2534
 2 Вихрен (Сандански)15+1632
3ОФК Костинброд14+1132
4ЦСКА II (София)15+1724
 5 Рилски спортист (Самоков)16+824
6Оборище (Панагюрище)16-724
7Септември (Симитли)16+322
8
Левски II (София)15 016
9Гранит (Владая)16-1812
10
Пирин (Разлог)15-1811
11Надежда (Доброславци)17-374
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово13+3637
 2 Хебър II (Пазарджик)13+8632
3Левски (Паталеница)13+2025
4Локомотив (Септември)13-2118
 5 Марица (Белово)13-318
6Оборище II (Панагюрище)13+517
7Спартак (Калугерово)13-2713
8
Спартак (Пещера)13-2913
9
Тракиец (Главиница)13-2612
10Юнак (Ивайло)13-424
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+4736
 2 Чепинец (Велинград)11+3928
3Чико-Бунара (Бяга)12+2928
4Величково12+721
 5 Сарая11+118
6Лозен11-259
7Тракия (Пазарджик)12-286
8
Звезда (Семчиново)12-266
9
Вихър (Ветрен)11-443
  

Кой е тук?

В момента има 23 посетителя в сайта

Приятели

. .
.