СКОНТО ООД

Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
61 9 медала за велинградските плувци при ветераните 2574
62 Плувците на ПК Чепинец с 15 медала от Сърбия 2615
63 Велинградчанин с отличия от юношеското първенство 3484
64 Две шампионски титли за Вангелина Драганова от ПК Белмекен 2956
65 Победи за ПК Белмекен в Гърция 2031
66 ПК Белмекен грабна 10 медала в Пловдив, Ангел Йовчев с 2 купи 1680
67 Престижни резултати за ПК Белмекен в Гърция 1285
68 Сребро и бронз за ПК Белмекен при старшата 1448
69 ПК Белмекен с бронзово отличие от София 1862
70 Равносметката и посланието на ПК Белмекен 1994
71 16 медала за ПК Белмекен от турнира "Шампион" 1553
72 Стоян Допчев с 3 медала от международен турнир 1980
73 Отлично представяне на ПК Белмекен на Държавното в София 1464
74 Велинградски плувци завоюваха медали на турнир в Гърция 1838
75 Злато за Радина Попова от ПК "Белмекен" на турнира „Пловдив 2015” 1754
76 ПК Белмекен с шампиони при мъжете и жените 1985
77 ПК Белмекен с две отличия на Държавното при старшата 1756
78 Велинградчанин с медал от плувния шампионат за мъже 1314
79 Двама плувци на ПК Белмекен носят медали при юношите 1355
80 ПК Белмекен с петима плувци на Държавното за мъже и жени 1603
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 4 от 6
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.