СКОНТО ООД

Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
61 Велинградчанка завоюва 5 медала в Гърция 3504
62 20 медала за ПК Белмекен от Немо къп 2016 3492
63 Шампионско плуване на Моника Трифонова в Кипър 4197
64 Наш плувец взе медал на международен турнир 2662
65 9 медала за велинградските плувци при ветераните 2907
66 Плувците на ПК Чепинец с 15 медала от Сърбия 2913
67 Велинградчанин с отличия от юношеското първенство 3839
68 Две шампионски титли за Вангелина Драганова от ПК Белмекен 3408
69 Победи за ПК Белмекен в Гърция 2383
70 ПК Белмекен грабна 10 медала в Пловдив, Ангел Йовчев с 2 купи 1996
71 Престижни резултати за ПК Белмекен в Гърция 1591
72 Сребро и бронз за ПК Белмекен при старшата 1752
73 ПК Белмекен с бронзово отличие от София 2221
74 Равносметката и посланието на ПК Белмекен 2387
75 16 медала за ПК Белмекен от турнира "Шампион" 1858
76 Стоян Допчев с 3 медала от международен турнир 2308
77 Отлично представяне на ПК Белмекен на Държавното в София 1769
78 Велинградски плувци завоюваха медали на турнир в Гърция 2308
79 Злато за Радина Попова от ПК "Белмекен" на турнира „Пловдив 2015” 2087
80 ПК Белмекен с шампиони при мъжете и жените 2306
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 4 от 6
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)34+4688
 2 ЦСКА II (София)33+2871
3Вихрен (Сандански)34+2163
4Ботев (Ихтиман)34+1861
 5 Сливнишки герой (Сливница)34+1155
6Рилски спортист (Самоков)34-348
7Левски II (София)33+647
8
Балкан (Ботевград)34-146
9ФК Кюстендил34+445
10
Витоша (Бистрица)34-342
11Банско тийм34-641
 12 Септември (Симитли)34-241
 13 ЦСКА 1948 III (София)34-240
14ОФК Костинброд33-1839
 15 Славия II (София)34-1339
16Септември II (София)33 038
 17 Оборище (Панагюрище)34-2637
18Пирин (Разлог)34-2533
19Хебър II (Пазарджик)34-1930
20Чавдар (Етрополе)*34-1641*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)16-2116
7Левски (Паталеница)16-1216
8
Вихър (Ветрен)17-2014
9
Сарая16-2212
10Величково16-368
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)24+1835
 12 Лозен23-3029
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)24-5821
16Спартак (Калугерово)22-3716
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.