СКОНТО ООД

Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Първи международен турнир по плуване „Златоперки” 5699
22 Велинградчанка носи 10 медала от Тунис, дебютира със злато в Средиземно море 7818
23 Рекордно участие на III международен турнир по плуване „Спартак” 4672
24 15 медала за ПК Белмекен от турнир "Младост" 5716
25 Шест отличия за ПК Чепинец от турнир „Младост“ 3833
26 Успехи на най-младите плувци на ПК Чепинец 3323
27 ПК Белмекен с 9 плувци на Държавното отборно първенство 3587
28 Велинградчанка записа плувни успехи във Виена 4374
29 ПК Чепинец взе отличия от международен турнир 3170
30 ПК Чепинец грабна 36 медала на турнира „Шампион“ 3617
31 ПК Белмекен участва с 6 състезатели на зимния шампионат 2873
32 Велинградчанка взе 19 златни медала през 2017-а 4130
33 Плувец заслужи специалния приз на кмета на Велинград 3971
34 Успешни изяви за трио на ПК Белмекен 2750
35 Велинградчанка грабна 6 златни медала в Кипър 5642
36 Отличия за ПК Чепинец от плувен турнир „Левски“ 2387
37 12 медала за ПК Белмекен от международния турнир „Бриз“ 3234
38 Велинградчанин участва на Европейско първенство 3119
39 Георги Сейменов в топ 8 на Световното първенство по плуване 4463
40 ПК Белмекен с 2 медала от ДП за юноши и девойки 2532
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 2 от 6
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.