СКОНТО ООД

Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 9 медала за плувците на ПК Чепинец в Благоевград 3789
22 ПК Белмекен грабна два медала от международен турнир 5526
23 Първи международен турнир по плуване „Златоперки” 6030
24 Велинградчанка носи 10 медала от Тунис, дебютира със злато в Средиземно море 8194
25 Рекордно участие на III международен турнир по плуване „Спартак” 4974
26 15 медала за ПК Белмекен от турнир "Младост" 6224
27 Шест отличия за ПК Чепинец от турнир „Младост“ 4127
28 Успехи на най-младите плувци на ПК Чепинец 3598
29 ПК Белмекен с 9 плувци на Държавното отборно първенство 3867
30 Велинградчанка записа плувни успехи във Виена 4649
31 ПК Чепинец взе отличия от международен турнир 3426
32 ПК Чепинец грабна 36 медала на турнира „Шампион“ 3927
33 ПК Белмекен участва с 6 състезатели на зимния шампионат 3142
34 Велинградчанка взе 19 златни медала през 2017-а 4440
35 Плувец заслужи специалния приз на кмета на Велинград 4273
36 Успешни изяви за трио на ПК Белмекен 3030
37 Велинградчанка грабна 6 златни медала в Кипър 5974
38 Отличия за ПК Чепинец от плувен турнир „Левски“ 2634
39 12 медала за ПК Белмекен от международния турнир „Бриз“ 3531
40 Велинградчанин участва на Европейско първенство 3510
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 2 от 6
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

25 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМиньор (Пк)1:2Левски II (Сф)

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Пирин (Рз)
КРРилски спортист3:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)3:0Хебър II (Пз)
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
КРСептември II (Сф)2:1Балкан (Бот)
КРСливнишки герой2:3ЦСКА 1948 III (Сф)
КРФК Кюстендил2:3Витоша (Бистрица)
КРБанско тийм4:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)2:1Славия II (Сф)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - X кръг

25 май 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово

11 май 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛевски (Пат)4:3Сарая

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Оборище II (Пан)

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)0:3Балкан (Варвара)
КРВеличково1:1Вихър (Ветрен)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - X кръг

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Рак)
18:00Локомотив (Септ)-:-Тракия (Мирянци)
КРСпартак (Кал)4:5Звезда (Семч)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 150 посетителя в сайта

Приятели

. .
.