СКОНТО ООД

Плуване
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Шест отличия за ПК Чепинец от турнир „Младост“ 3758
22 Успехи на най-младите плувци на ПК Чепинец 3243
23 ПК Белмекен с 9 плувци на Държавното отборно първенство 3514
24 Велинградчанка записа плувни успехи във Виена 4285
25 ПК Чепинец взе отличия от международен турнир 3109
26 ПК Чепинец грабна 36 медала на турнира „Шампион“ 3494
27 ПК Белмекен участва с 6 състезатели на зимния шампионат 2804
28 Велинградчанка взе 19 златни медала през 2017-а 3941
29 Плувец заслужи специалния приз на кмета на Велинград 3871
30 Успешни изяви за трио на ПК Белмекен 2677
31 Велинградчанка грабна 6 златни медала в Кипър 5518
32 Отличия за ПК Чепинец от плувен турнир „Левски“ 2313
33 12 медала за ПК Белмекен от международния турнир „Бриз“ 3162
34 Велинградчанин участва на Европейско първенство 3015
35 Георги Сейменов в топ 8 на Световното първенство по плуване 4349
36 ПК Белмекен с 2 медала от ДП за юноши и девойки 2441
37 Вангелина Драганова за 39-ти път стана държавен шампион 2329
38 Три от три за Моника Трифонова в Сърбия 2786
39 ПК Чепинец с 5 медала от състезание с рекордно участие 1888
40 Велинградски плувец грабна медал от Балканиадата 2591
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща > Край >>
Страница 2 от 6
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)3:2Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)1:3Септември II (Сф)
КРНадежда (Добр)2:0Рилски спортист
КРЛевски (Чепинци)0:2Пирин (ГД)
КРОФК Костинброд1:1Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)1:3Витоша (Бистрица)
КРБеласица (Пч)1:1Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)0:0Пирин (Разлог)
КРПирин II (Блгр)0:1Банско

"А" РГ Пз - IX кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)0:1Юнак (Ивайло)
КРРодопи (Коз)1:0Тракиец (Глав)
КРВеличково2:0Брацигово
КРМарица (Белово)5:1Вихър (Ветрен)

10 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:0Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)2:0Чико-Бунара (Бяга)
КРЛевски (Пат)6:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

10 октомври 2021 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРХебър 1918 (Пз)4:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)12+1431
 2 Витоша (Бистрица)12+1427
3Оборище (Панагюрище)12+1526
4ФК Кюстендил12+15 26
 5 Беласица (Петрич)12+1725
6Пирин (Гоце Делчев)12+823
7Чавдар (Етрополе)12+821
8
Гранит (Владая)12 018
9Септември II (София)12+117
10
Пирин (Разлог)12+117
11Рилски спортист (Самоков)12-216
 12 Сливнишки герой (Сливница)12 016
 13 Ботев (Ихтиман)12+516
14Банско12-315
 15 Вихрен (Сандански)12-711
16Хебър II (Пазарджик)12-129
 17 Костинброд12-67
18Надежда (Доброславци)12-206
19Пирин II (Блгр)12-174
20Левски (Чепинци)12-311
 Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
16:00Пирин (ГД)-:-Хебър II (Пз)
16:00Рилски спортист-:-Костинброд
16:00Пирин (Рз)-:-Гранит (Владая)
16:00Банско-:-Надежда (Добр)
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Витоша (Бистрица)-:-Беласица (Пч)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин II (Блгр)
ОТЛСептември II (Сф)-:-Чавдар (Етр)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Ботев (Ихт)-:-Сл. герой

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)8+1924
 2 Чико-Бунара (Бяга)9+2022
3Брацигово8+1518
 4 Левски (Паталеница)9+615
5Юнак (Ивайло)8+314
6Сарая8+212
7Марица (Белово)7+411
 8 Чепинец (Велинград)8+411
9Локомотив (Септември)8-89
10
Родопи (Козарско)9-159
11Спартак (Калугерово)9-68
 12 Вихър (Ветрен)9-78
13Величково8-77
14Тракиец (Главиница)8-115
15Тракия (Пазарджик)8-192
 

Подробно класиране

"А" РФГ Пз - X кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Тракиец (Глав)-:-Величково
16:00Вихър (Ветрен)-:-Балкан (Варвара)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Брацигово-:-Чепинец (Вел)
16:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)
16:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)
16:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Пат)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива 

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.