СКОНТО ООД

Спортни танци
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Пет шампионски титли за КСТ „Импулс“ в Албена 4780
2 Злато за двойката Даскалов – Енчева на „Hebar Cup“ 4510
3 „Hebar Cup“ събира състезатели от 3 континента 4350
4 12 медала за танцьорите на Импулс от Пловдив 4440
5 КСТ „Импулс“ с три шампионски двойки в Монтана 4511
6 Над 400 танцови двойки идват на „Hebar Cup“ 4480
7 КСТ „Импулс“ готви второто издание на „Bansko open“ 4662
8 Трета поредна шампионска титла за дуета Георгиев-Бормалийска 5142
9 Импулс със 7 двойки в Каварна 5382
10 Двойка на „Импулс” грабна 3 медала в Загреб 5366
11 Силно домакинство на „Импулс” в Пазарджик 5478
12 „Импулс” донесе 6 отличия от Гърция 5928
13 Три големи първенства за „Импулс” през април в чужбина 5160
14 9 отличия за „Импулс” от столицата 5239
15 Двойка на „Импулс“ стигна четвъртфинал на Световно 5116
16 Импулс закри състезателната година 5724
17 Двойката Ганев – Гаджева е приятната изненада от Минск 5126
18 11 медала за „Импулс” от Македония 5190
19 “Импулс” с участие в Москва, Монца и Сливен 4972
20 Силни изяви на велинградски двойки в Сърбия 5164
 
<< Начало < Предишна 1 2 Следваща > Край >>
Страница 1 от 2
Следете ни в:
kalapod.bg

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 41 посетителя в сайта

Приятели

. .
.