СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
2841 Битката за „Б” група се пренася в Сливница и Ихтиман 1856
2842 „Чепинец” стяга бетон за Бобов дол 2041
2843 Юношите изнасят голов спектакъл 2053
2844 “Чепинец” надви Брацигово при децата 2113
2845 Без размествания в първата осмица 1844
2846 “Чепинец” продължи победната си серия със запазеното 1-0 2326
2847 „2 в 1” в Костинброд - битка за оцеляване и за промоция заедно 1855
2848 "Левски" отнесе 4 мача заради ритник 2079
2849 "Чепинец" излиза за максимума срещу “Сливнишки герой” 1958
2850 Нова въртележка на върха 1809
2851 Димитър Муртин: Трябва да запазим набраната скорост 1805
2852 „Чепинец” засили „Левски” към „А” окръжна 3107
2853 Добринище и Места (Хаджидимово) чакат лидерите 1936
2854 „Чепинец” и „Левски” в мач на истината 2039
2855 Стар познайник на “Чепинец” ще свири в Долна баня 1922
2856 Топ отборите в трета дивизия не намериха печелившата формула 1671
2857 Защитник с решителен гол срещу “Места” 2189
2858 Кандидат - шампионски тестове в Микрево и Симитли 1903
2859 „Чепинец” продължава спасителната си акция срещу „Места” 1971
2860 Кризата удари и Миньор (Бобов дол) 2155
 
<< Начало < Предишна 141 142 143 144 Следваща > Край >>
Страница 143 от 144
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 100 посетителя в сайта

Приятели

. .
.