СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
2821 „Пирин 2001” и „Люлин” продължават опитите си за спасение 1847
2822 Столичанин ще раздава правосъдие на мача в Ракитово 1669
2823 “Чепинец” иска 3 точки от двубоя с Ботев (Ихт) 2069
2824 „Люлин” взе три точки от кръводарителя Левски (Дб) 1791
2825 Съдийска тесла срещу „Чепинец” в Сапарева баня 2054
2826 Закъснял щурм на „Чепинец” срещу „Германея” 1847
2827 В Добринище ще спират лидера 1691
2828 Куриозен наряд за мача в Сапарева баня 1830
2829 „Германея” и „Чепинец” излизат без сантименти в неделя 1890
2830 Децата на “Чепинец” завършиха сезона със служебна победа 1805
2831 Септември (Сим) отказа Миньор (Бд) за “Б” група 1707
2832 Банско (Добринище) оцеля на магия срещу „Чепинец” 3010
2833 Рекордна посещаемост на футболен турнир в Драгиново 3701
2834 Титаничен сблъсък в Симитли 1649
2835 Велинградския Роналдо вкара на ФК “Пазарджик” 2372
2836 Уравнение с повишена трудност чака „Чепинец” срещу Банско (Добринище) 1880
2837 Септември (Сим) лети високо, Левски (Дб) се приземява 2191
2838 Велинградската крепост рухна в Бобов дол 3309
2839 Юношите закриха сезона с “хикс” в градското дерби 2007
2840 Столичен рефер ще надува свирката в Бобов дол 1930
 
<< Начало < Предишна 141 142 143 144 Следваща > Край >>
Страница 142 от 144
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.