СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
2661 „Чепинец” продължава спасителната си акция срещу „Места” 1662
2662 Кризата удари и Миньор (Бобов дол) 1818
2663 “Чепинец” разби мита за непобедимия „Хебър” 2839
2664 Емблематичен мач вдига волтовете в Пиринско 1799
2665 Рефер от “Б” група ще ръководи дербито 2554
2666 „Чепинец” и „Хебър” се стягат за дерби №1 на областта 2193
2667 Голова суша в Хаджидимово 1849
2668 „Струмска слава” с изстрадан успех срещу „Чепинец” 2489
2669 Пачки в “Места” за бой над лидера 2166
2670 Без Содев за мача в Радомир 2400
2671 „Малеш” начело след рутинна победа срещу „Левски” – Долна баня 2359
2672 “Чепинец” се провали срещу пряк конкурент за оцеляване 2592
2673 Първото място минава през Разлог 2515
2674 „Чепинец” без право на грешка срещу „Люлин” 2801
 
<< Начало < Предишна 131 132 133 134 Следваща > Край >>
Страница 134 от 134
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСл. герой0:1Оборище (Пан)
КРНадежда (Добр)1:0Хебър II (Пз)
КРКостинброд4:1Левски (Чепинци)
КРРилски спортист2:3Гранит (Владая)
КРБанско0:0Чавдар (Етр)
КРБотев (Ихт)0:2Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)0:0Витоша (Бистрица)
КРПирин (ГД)3:1Пирин (Рз)
КРФК Кюстендил1:0Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин II (Блгр)

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)0:3Марица (Белово)

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.