СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
2641 Уравнение с повишена трудност чака „Чепинец” срещу Банско (Добринище) 1531
2642 Септември (Сим) лети високо, Левски (Дб) се приземява 1871
2643 Велинградската крепост рухна в Бобов дол 2900
2644 Юношите закриха сезона с “хикс” в градското дерби 1702
2645 Столичен рефер ще надува свирката в Бобов дол 1614
2646 Битката за „Б” група се пренася в Сливница и Ихтиман 1555
2647 „Чепинец” стяга бетон за Бобов дол 1741
2648 Юношите изнасят голов спектакъл 1696
2649 “Чепинец” надви Брацигово при децата 1794
2650 Без размествания в първата осмица 1532
2651 “Чепинец” продължи победната си серия със запазеното 1-0 1970
2652 „2 в 1” в Костинброд - битка за оцеляване и за промоция заедно 1532
2653 "Левски" отнесе 4 мача заради ритник 1741
2654 "Чепинец" излиза за максимума срещу “Сливнишки герой” 1651
2655 Нова въртележка на върха 1504
2656 Димитър Муртин: Трябва да запазим набраната скорост 1520
2657 „Чепинец” засили „Левски” към „А” окръжна 2670
2658 Добринище и Места (Хаджидимово) чакат лидерите 1628
2659 „Чепинец” и „Левски” в мач на истината 1700
2660 Стар познайник на “Чепинец” ще свири в Долна баня 1615
 
<< Начало < Предишна 131 132 133 134 Следваща > Край >>
Страница 133 от 134
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 24 посетителя в сайта

Приятели

. .
.