СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Балкан (Варвара) прекъсна победната серия на Чепинец 506
22 Възпитаник на НСА взе дербито Чепинец – Балкан (Варвара) 418
23 Чепинец продължи победния си ход и в Мирянци 512
24 Пенков взе мача Тракия (Пз) – Чепинец, Георгиев с наряд в Брацигово 311
25 Чепинец вкара пет на Лозен, посвети успеха на Борис Чолев 551
26 Отиде си почетен гражданин на Велинград 1650
27 Апостолов свири дербито в Паталеница, Гатев с наряд във Велинград 456
28 Чепинец с категоричен успех в Сарая 462
29 Възпитаник на НСА свири мача Сарая - Чепинец 493
30 Бивш вратар свири съботния старт на Чепинец 593
31 Програма на "А" ОГ - Пазарджик, група 2, сезон 2022/23 1430
32 Програма на "А" ОГ - Пазарджик, група 1, сезон 2022/23 813
33 БФС представи проект на състав на групите в „А“ ОГ – Пазарджик 1091
34 Нов формат на първенството в „А“ ОГ – Пазарджик с рекордните 20 отбора 550
35 Петима треньори и двама футболисти със санкции в ЮЗ Трета лига 326
36 ЮЗ Трета лига стартира на 6 август с 22 отбора 473
37 Чепинец уреди три контроли през лятната пауза 679
38 Разделят ЮЗ Трета лига на две подгрупи, 331 срещи през новия сезон 574
39 Областната съдийска комисия в Пазарджик с нов шеф 516
40 12 футболисти с голове за Чепинец в четвърта дивизия 803
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 2 от 139
Следете ни в:

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2939
 2 Чавдар (Етрополе)15+2134
3Балкан (Ботевград)17+731
4Сливнишки герой (Сливница)16+630
 5 Славия II (София)16+525
6Банско тийм16 025
7ЦСКА 1948 III (София)17-617
8
Септември II (София)17-517
9Ботев (Ихтиман)16-1015
10
Левски-Раковски (София)16-1615
11Пирин (Гоце Делчев)16-316
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил17+2534
 2 Вихрен (Сандански)15+1632
3ОФК Костинброд14+1132
4ЦСКА II (София)15+1724
 5 Рилски спортист (Самоков)16+824
6Оборище (Панагюрище)16-724
7Септември (Симитли)16+322
8
Левски II (София)15 016
9Гранит (Владая)16-1812
10
Пирин (Разлог)15-1811
11Надежда (Доброславци)17-374
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово13+3637
 2 Хебър II (Пазарджик)13+8632
3Левски (Паталеница)13+2025
4Локомотив (Септември)13-2118
 5 Марица (Белово)13-318
6Оборище II (Панагюрище)13+517
7Спартак (Калугерово)13-2713
8
Спартак (Пещера)13-2913
9
Тракиец (Главиница)13-2612
10Юнак (Ивайло)13-424
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+4736
 2 Чепинец (Велинград)11+3928
3Чико-Бунара (Бяга)12+2928
4Величково12+721
 5 Сарая11+118
6Лозен11-259
7Тракия (Пазарджик)12-286
8
Звезда (Семчиново)12-266
9
Вихър (Ветрен)11-443
  

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.