СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
21 Младите таланти на Югозапада са №1 в турнира на Трета лига 404
22 efbet Лига: ЦСКА (Сф) - ЦСКА 1948 (Сф) 1:1 265
23 Чепинец не остави шанс на Брацигово 510
24 Лукаев и Георгиев с наряди за мачовете на отборите от топ 4 511
25 Карагьозов свири визитата на Чепинец на лидера 470
26 Златното поколение на Чепинец изгуби един от своите герои 1365
27 Чепинец преодоля дубълът на Оборище в мач с шест гола 474
28 Столичанин взе битката за №1 в Брацигово, Карагьозов свири на Чепинец 550
29 Бързи голове донесоха трите точки за Чепинец в Паталеница 598
30 Арбитър от Стамболийски свири мача на Чепинец в Паталеница 456
31 Чепинец се завърна на пътя на победите срещу Марица (Белово) 477
32 Васил Лукаев взе срещата Чепинец - Марица (Белово) 492
33 Голов обрат реши мача Брацигово - Чепинец 610
34 Столично трио взе дербито Хебър II - Балкан (Варвара) 623
35 Хебър II спря победната серия на Чепинец 248
36 Безстрашен рефер за дербито в Бяга, Васил Лукаев с наряд във Велинград 840
37 Чепинец изнесе футболна лекция в Панагюрище 1053
38 Апостолов свири на Чепинец, Лукаев взе дербито във Варвара 530
39 Контролна среща: Спортист (Своге) – ЦСКА (София) 1:1 414
40 Голов рецитал на Чаушев и Гюров донесе първи успех за Чепинец в плейофите 682
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 2 от 142
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг (отл. среща)

4 октомври 2023 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)1:1Пирин (Разлог)

ЮЗ Трета лига - XI кръг

30 септември 2023 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)1:5Септември II (Сф)
КРХебър II (Пз)0:0Септември (Сим)
КРПирин (Рз)0:1Миньор (Пк)
КРРилски спортист3:0Банско тиим
КРЧавдар (Етр)2:1ФК Кюстендил
КРБотев (Ихт)4:3Вихрен (Санд)
КРВитоша (Бистрица)0:1Балкан (Бот)
КРКостинброд1:1Левски II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)2:1ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСлавия II (Сф)2:1 Сливн. герой

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - VI кръг

30 септември 2023 г. (събота) - 17:00 ч.

КРХебър III (Пз)1:1Чепинец (Вел)
КРЗвезда (Семч)0:7Чико-Бунара (Бяга)
КРЛевски (Рак)0:3Левски (Пат)

9 декември 2023 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)-:-Величково
 Локомотив (Септ)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - VI кръг

30 септември 2023 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:9Балкан (Варвара)
СЛБрацигово3:0Юнак (Ивайло)

1 октомври 2023 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)3:1Вихър (Ветрен)
КРСарая7:2Тракиец (Глав)
КРЛозен1:0Спартак (Кал)

"Б" РГ - Пазарджик - IV кръг

1 октомври 2023 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРФК Драгиново7:1Зенит (Ветрен дол)

Обл. п-во за деца U15 - I кръг

23 септември 2023 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЛевски (Пат)1:7Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)11+1928
 2 ЦСКА II (София)11+822
3Вихрен (Сандански)11+522
4Чавдар (Етрополе)10+919
 5 Балкан (Ботевград)10+319
6Септември II (София)10+418
7Сливнишки герой (Сливница)11-318
8
ФК Кюстендил11+516
9Ботев (Ихтиман)11+115
10
Рилски спортист (Самоков)11-115
11ЦСКА 1948 III (София)10+114
 12 Левски II (София)11 013
 13 Банско тиим11-113
14Хебър II (Пазарджик)10-113
 15 Оборище (Панагюрище)11-813
16Славия II (София)11-213
 17 Септември (Симитли)11-411
18Витоша (Бистрица)11-910
19ОФК Костинброд11-147
20Пирин (Разлог)10-126
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чепинец (Велинград)6+812
 2 Хебър III (Пазарджик)6+1912
3Чико-Бунара (Бяга)5+1111
4Марица (Белово)4+26
 5 Величково4+16
6Левски (Ракитово)5-86
7Звезда (Семчиново)6-194
8
Левски (Паталеница)5-44
9
Локомотив (Септември)5-101
10Спартак (Пещера)0 00
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)6+3318
 2 Брацигово6+2318
3Сарая6+715
4Оборище II (Панагюрище)6-79
 5 Вихър (Ветрен)6-39
6Лозен6-57
7Тракиец (Главиница)6-94
8
Спартак (Калугерово)6-104
9
Тракия (Пазарджик)6-134
10
Юнак (Ивайло)6-160

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.