СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
181 Бетонът на Родопи (Козарско) издържа 76 минути във Велинград 1698
182 Студент №1 на УНСС с наряд в Сарая, Колина взе мача във Велинград 2282
183 Рекордьор по мачове в елита свири дербито на непобедените 1366
184 Срещата ЦСКА – Славия (1:0) през обектива на Velsport24.com 1277
185 Три училища са общински първенци по футбол във Велинград 2187
186 Чико-Бунара (Бяга) с 10-а поредна победа, Чепинец с първа загуба 1592
187 Цветомир Карагьозов свири дербито в Бяга 1447
188 Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2019/20 г. 1730
189 Ученическото първенство по футбол навлиза в решителна фаза 1928
190 Чепинец прескочи Светкавица с 1:7 2048
191 Чепинец изнесе футболна лекция на Лозен 1953
192 Чепинец изригна с 6:1 срещу Левски (Паталеница) 2098
193 Рекордно кратък мач между Чепинец и Сарая 2325
194 Балкан (Варвара) и Чепинец продължават с равенствата помежду си 2469
195 Чепинец и Брацигово не се победиха в мач с 5-има изгонени 2432
196 Колина свири в Белово, Апостолов с наряд във Велинград 2784
197 Чепинец надхитри Тракиец в Главиница 2395
198 Дербито ЦСКА - Левски (2:2) през обектива на Velsport24.com 1934
199 Чепинец взе първа победа, Сталев се завърна с 2 гола 2527
200 Чепинец изпусна победата в Септември, бивш национал бележи за домакините 2662
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 10 от 134
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 19 посетителя в сайта

Приятели

. .
.