СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
161 Велинградчанин с трансфер в ЮЗ Трета лига 1669
162 Апостолов свири във Велинград, делегатски дебют в Лозен 2147
163 Чепинец отстъпи в последната си контрола 1848
164 На 10 февруари се сбогуваме с общественика Карамфил Алексов 4540
165 Шок в Чепинец: Отиде си човек от клубната управа 18525
166 Велинградчанин поема треньорската щафета в Чепинец 3651
167 ФК Чепинец се раздели с наставника Атанас Стоилов 1822
168 Чепинец с първи сбор на 20 януари, уреди 4 контроли 2199
169 12 голмайстори за Чепинец, трима делят първото място 2241
170 Ради Здравков за трети път ще води Локомотив (Сф) 1598
171 Ясна е датата за първите мачове в ЮЗ Трета лига през 2020-а 1745
172 11 гола на мача в Калугерово, Чепинец зимува трети 2532
173 Крайно есенно класиране в Четвърта лига - Пз - сезон 2019/20 3967
174 Димитър Буров свири дербито в Брацигово 2381
175 Чепинец пречупи Марица (Белово), Генов реши уравнението 1837
176 Станислав Апостолов свири мача Чепинец – Марица (Белово) 2170
177 Чепинец обърна Тракия (Пз) за победа №8 1762
178 Крайно есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2019/20 3495
179 Гол в края реши срещата Величково - Чепинец 1975
180 Рефер от Трета лига взе мача Величково – Чепинец 1776
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 9 от 134
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 15 посетителя в сайта

Приятели

. .
.