СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
141 Тракия (Пазарджик) взе спасителни 3 точки срещу Чепинец 828
142 Международен съдия за мача в Мирянци 1245
143 Горанов и Стоев решиха уравнението за Чепинец срещу Сарая 858
144 Връчиха купите на областните първенци при децата и юношите 647
145 Футболист №8 на България за 2011-а свири в Брацигово и Величково 1303
146 Юрист свири в Белово, Колина изпратен в Сарая 1005
147 Чепинец не сбърка срещу Родопи (Козарско) 909
148 Децата на Оборище завоюваха купата за №1 в областното първенство 660
149 Димитър Буров свири дербито в Брацигово 889
150 7-голов трилър беляза срещата Тракиец - Чепинец 959
151 Пазарджишкият Колина взе мача Тракиец (Главиница) - Чепинец 920
152 Чико-Бунара с 12-та поредна победа след 2 гола във Велинград 670
153 Служебна победа за детския отбор на Чепинец, съперникът се отказа 837
154 Бивш рефер от професионалния футбол свири Чепинец – Чико-Бунара 837
155 Убедителен Чепинец грабна трите точки в Панагюрище 1030
156 Рефер от Пазарджик свири Оборище II – Чепинец 883
157 Детският отбор на Оборище спечели областното първенство 786
158 Чепинец изригна в Брацигово, Генов блести с хеттрик в мача 1057
159 Елитни съдии за дербито Балкан (Варвара) – Чико-Бунара (Бяга) 911
160 Левски (Паталеница) обърна Чепинец във Велинград 651
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 8 от 139
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - XVIII кръг

4 декември 2022 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Марек (Дупница)-:-Левски-Раковски (Сф)
14:00 ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Сливн. герой
14:00Славия II (Сф)-:-Ботев (Ихт)
14:00Банско тиим-:-Балкан (Бот) 
14:00Чавдар (Етр)-:-Септември II (Сф)
 Пирин (ГД)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - XVIII кръг

3 декември 2022 г. (събота) - 14:00 ч.

КРРилски спортист9:1Надежда (Добр) 
КРГранит (Владая)0:6ФК Кюстендил
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
ОТЛЦСКА II (Сф)-:-Вихрен (Санд)

4 декември 2022 г. (неделя) - 14:00 ч.

ОТЛЛевски II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
  Оборище (Пан)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XIII кръг

3 декември 2022 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър II (Пз)0:1Брацигово

4 декември 2022 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Оборище II (Пан)-:-Спартак (Пещера)  
14:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Пат)
14:00Локомотив (Септ)-:-Юнак (Ивайло) 
14:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)     

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XIII кръг

3 декември 2022 г. (събота) - 14:00 ч.

КР    Чепинец (Вел)5:0Тракия (Пз)
КРВеличково1:3Балкан (Варвара)
КРЗвезда (Семчиново)1:3Чико-Бунара (Бяга)

4 декември 2022 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Сарая-:-Вихър (Ветрен)
 Лозен -почива

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)14+2736
 2 Балкан (Ботевград)16+831
3Чавдар (Етрополе)13+2030
4Сливнишки герой (Сливница)15+427
 5 Славия II (София)15+625
6Банско тийм15-122
7ЦСКА 1948 III (София)16-417
8
Септември II (София)16-516
9Левски-Раковски (София)15-1315
10
Ботев (Ихтиман)15-1112
11Пирин (Гоце Делчев)16-316
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил17+2534
 2 Вихрен (Сандански)15+1632
3ОФК Костинброд14+1132
4ЦСКА II (София)15+1724
 5 Рилски спортист (Самоков)16+824
6Оборище (Панагюрище)16-724
7Септември (Симитли)16+322
8
Левски II (София)15 016
9Гранит (Владая)16-1812
10
Пирин (Разлог)15-1811
11Надежда (Доброславци)17-374
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово13+3637
 2 Хебър II (Пазарджик)13+8632
3Левски (Паталеница)12+1522
4Локомотив (Септември)12-2415
 5 Марица (Белово)12-1215
6Оборище II (Панагюрище)12-214
7Спартак (Калугерово)12-1813
8
Спартак (Пещера)12-2213
9
Тракиец (Главиница)12-2112
10Юнак (Ивайло)12-394
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+4736
 2 Чепинец (Велинград)11+3928
3Чико-Бунара (Бяга)12+2928
4Величково12+721
 5 Сарая10-215
6Лозен11-259
7Тракия (Пазарджик)12-286
8
Звезда (Семчиново)12-266
9
Вихър (Ветрен)10-413
  

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.