СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
141 12 футболисти с голове за Чепинец в четвърта дивизия 1113
142 Дубълът на Хебър ще участва в „А“ РГ – Пазарджик 856
143 462 мача в Югозападната Трета лига през новия сезон 616
144 Витоша (Бистрица) влиза във Втора лига 502
145 Чепинец приключи сезона с класика в Мирянци 740
146 Крайно класиране в "А" РГ - Пз - сезон 2021/22 1320
147 Крайно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2021/22 713
148 Опитен рефер свири мача Тракия (Пз) – Чепинец 643
149 Гол от Англия за домакински успех на Чепинец 794
150 Пазарджишкият Колина взе последното домакинство на Чепинец 732
151 Двама играчи от Хебър II пропускат битката за спасение в Банско 687
152 Чепинец не остави шанс на Юнак в Ивайло 643
153 Голаджия изгоря до края на сезона в ЮЗ Трета лига 576
154 Лавина от наказания след мача Чепинец - Локомотив 743
155 14 лични и една клубна санкция в ЮЗ Трета лига 552
156 Финалът за Купата ЦСКА - Левски (0:1) през обектива на Velsport24.com 473
157 Чепинец катастрофира тежко в екшън с шестима изгонени 1010
158 Бивш рефер от професионалния футбол за мача Чепинец – Локо (Септември) 678
159 Наказаха Рамбо в ЮЗ Трета лига 646
160 Голов екшън беляза мача Тракиец (Главиница) - Чепинец 853
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 8 от 144
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)34+4688
 2 ЦСКА II (София)33+2871
3Вихрен (Сандански)34+2163
4Ботев (Ихтиман)34+1861
 5 Сливнишки герой (Сливница)34+1155
6Рилски спортист (Самоков)34-348
7Левски II (София)33+647
8
Балкан (Ботевград)34-146
9ФК Кюстендил34+445
10
Витоша (Бистрица)34-342
11Банско тийм34-641
 12 Септември (Симитли)34-241
 13 ЦСКА 1948 III (София)34-240
14ОФК Костинброд33-1839
 15 Славия II (София)34-1339
16Септември II (София)33 038
 17 Оборище (Панагюрище)34-2637
18Пирин (Разлог)34-2533
19Хебър II (Пазарджик)34-1930
20Чавдар (Етрополе)*34-1641*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)16-2116
7Левски (Паталеница)16-1216
8
Вихър (Ветрен)17-2014
9
Сарая16-2212
10Величково16-368
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)24+1835
 12 Лозен23-3029
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)24-5821
16Спартак (Калугерово)22-3716
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 47 посетителя в сайта

Приятели

. .
.