СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
101 СК при ОС на БФС - Пазарджик организира курс за нови съдии 744
102 Напусна ни легенда на Хебър и бивш треньор на Чепинец 1377
103 Чепинец завърши 2022-а с шестата си поредна победа 896
104 Дадоха дербито Хебър II - Брацигово на рефер от ЮЗ Трета лига 745
105 Чепинец с пети пореден успех, Чаушев избухна с пет гола 988
106 Апостолов, Георгиев и Гатев с по два наряда в четвърта дивизия 720
107 Чепинец не допусна изненада срещу тима на Сарая 752
108 ЮЗ Трета лига: Сл. герой – Септември II (София) 2:1 682
109 Двуцифрено голово шоу на Чепинец срещу Вихър (Ветрен) 937
110 Карагьозов свири в Пещера и Панагюрище, Гатев с наряд във Велинград 822
111 efbet Лига: Славия (София) – Спартак (Варна) 2:2 567
112 Чепинец излъга Величково, гол на Чаушев реши мача 841
113 Бивш професионален съдия взе мача Величково – Чепинец 897
114 Програма на футболните срещи при VIII-X клас от УСИ 2022-23 във Велинград 1046
115 Програма на футболните срещи при XI-XII клас от УСИ 2022-23 във Велинград 1084
116 ЮЗ Трета лига: Сл. герой – Пирин (Г. Делчев) 4:1 655
117 Чепинец с убедителен успех срещу Звезда (Семчиново) 740
118 Рефер от Пазарджик за мача Чепинец - Звезда 798
119 Програма на футболните срещи при V-VII клас от УСИ 2022-23 във Велинград 804
120 Чико-Бунара и Чепинец не излъчиха победител в Бяга 620
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 6 от 144
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.