СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Рефер №1 в областта взе дербито Балкан (Варвара) - Чико-Бунара (Бяга) 381
2 "Код победа" за лидера ФК Драгиново и срещу Козарско 346
3 Елитен рефер за сблъсъка между Чико-Бунара и Брацигово 227
4 Рефер от Стамболийски с наряд за мача Чепинец - Балкан (Варвара) 340
5 Децата на Чепинец с убедителен успех 424
6 Опитен рефер свири мача Чепинец - Сарая 324
7 Хеттрик изстреля Чепинец към обрат и трите точки срещу Вихър (Ветрен) 499
8 Бивш вратар с наряд за мача Чепинец - Вихър (Ветрен) 340
9 Чепинец стигна до хикс в Брацигово в мач с двама изгонени 535
10 Служител на реда получи наряд за мача Брацигово - Чепинец 397
11 23 делегати от област Пазарджик ще избират нов шеф на БФС 375
12 Лидерът ФК Драгиново с първи домакински успех за 2024-а 409
13 Чепинец влезе в плейофите с равенство 648
14 Селекцията на Чепинец ще защитава лидерското си място във Футбол 9 447
15 Преподавател свири мача Чепинец - Левски (Паталеница) 442
16 Забравеният герой се завръща в Югозападната Трета лига 461
17 ЮЗ Трета лига: Сливнишки герой - ФК Кюстендил 3:0 197
18 Рефер от Стамболийски взе битката между Балкан (Варвара) и Брацигово 344
19 Купа на България: ЦСКА (Сф) - Арда (Кърджали) 1:0 182
20 Шест гола и без победител в мача Звезда - Чепинец 260
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 1 от 144
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
КРОборище (Пан)2:1Сливн. герой
КРХебър II (Пз)0:4Миньор (Пк)
КРЦСКА II (Сф)3:1Балкан (Бот)
КРПирин (Рз)2:1Септември II (Сф)
КРБотев (Ихт)1:0Банско тиим
КРВитоша (Бистрица)0:1Левски II (Сф)
КРОФК Костинброд1:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист1:1ФК Кюстендил

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Славия II (Сф)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово1:0Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Величково
17:00Сарая-:-Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Мирянци)2:0Локомотив (Септ)
КРЗвезда (Семч)2:3Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Левски (Рак)-:-Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБарикади (Стрелча)0:2ФК Драгиново

Обл. п-во за деца U15 - XV кръг

13 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Брацигово

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)29+4175
 2 ЦСКА II (София)28+3166
3Ботев (Ихтиман)29+949
4Сливнишки герой (Сливница)29+1049
 5 Вихрен (Сандански)29+848
6Балкан (Ботевград)28+544
7Левски II (София)28+1040
8
ФК Кюстендил29+740
9Рилски спортист (Самоков)29-339
10
Септември II (София)29+437
11Витоша (Бистрица)29-336
 12 Банско тийм29-835
 13 Септември (Симитли)29-433
14ЦСКА 1948 III (София)28-432
 15 ОФК Костинброд29-1832
16Оборище (Панагюрище)29-2930
 17 Славия II (София)27-1527
18Хебър II (Пазарджик)29-1626
19Пирин (Разлог)29-2426
20Чавдар (Етрополе)*29-141*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)13+3537
 2 Брацигово13+2627
3Чико-Бунара (Бяга)13+1527
4Марица (Белово)13+517
 5 Чепинец (Велинград)12+715
6Оборище II (Панагюрище)12-1713
7Сарая12-1612
8
Левски (Паталеница)12-710
9
Вихър (Ветрен)12-187
10Величково12-316
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)21+326
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Звезда (Семчиново)21-3717
 15 Спартак (Калугерово)21-3616
16Тракиец (Главиница)21-3914
17Левски (Ракитово)20-6012
18
Юнак (Ивайло)20-587

Кой е тук?

В момента има 60 посетителя в сайта

Приятели

. .
.