СКОНТО ООД

Футбол
Филтър     Покажи # 
# Заглавие на статията Посещения
1 Пазарджишкият Колина взе последното домакинство на Чепинец 177
2 Двама играчи от Хебър II пропускат битката за спасение в Банско 143
3 Временно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2021/22 110
4 Временно класиране в "А" РГ - Пз - сезон 2021/22 179
5 Чепинец не остави шанс на Юнак в Ивайло 193
6 Голаджия изгоря до края на сезона в ЮЗ Трета лига 235
7 Лавина от наказания след мача Чепинец - Локомотив 326
8 14 лични и една клубна санкция в ЮЗ Трета лига 208
9 Финалът за Купата ЦСКА - Левски (0:1) през обектива на Velsport24.com 125
10 Чепинец катастрофира тежко в екшън с шестима изгонени 540
11 Бивш рефер от професионалния футбол за мача Чепинец – Локо (Септември) 314
12 Наказаха Рамбо в ЮЗ Трета лига 286
13 Голов екшън беляза мача Тракиец (Главиница) - Чепинец 405
14 9 състезатели, треньор и масажист с наказания в ЮЗ Трета лига 341
15 Възпитаник на НСА свири визитата на Чепинец в Главиница 240
16 Трета поредна победа за децата на Чепинец 260
17 Чепинец приземи претендент за първото място във Велинград 493
18 Шестима наказани и нито един изгонен играч в ЮЗ Трета лига 201
19 Битка без победител в Калугерово 296
20 Чепинец взе нова победа в детското първенство 304
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следваща > Край >>
Страница 1 от 137
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОФК Костинброд0:2Оборище (Пан)
КРБанско2:1Хебър II (Пз)
КРБотев (Ихтиман)4:1Гранит (Владая)
КРВихрен (Санд)3:2Балкан (Бот)
КРСливнишки герой1:1Пирин II (Блгр)
КРФК Кюстендил2:0Беласица (Пч)
КРПирин (ГД)1:3Витоша (Бистрица)
КРНадежда (Добр)9:1Левски (Чепинци)
КРСептември II (Сф)3:1Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:2Чавдар (Етрополе)

"А" РГ (Пз) - XXIX кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:0Сарая
КРВихър (Ветрен)1:2Брацигово
КРМарица (Белово)3:0Юнак (Ивайло)

29 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Тракиец (Глав)
18:00Величково-:-Тракия (Пз)
18:00Родопи (Коз)-:-Левски (Пат)
 Спартак (Кал)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 58 посетителя в сайта

Приятели

. .
.