СКОНТО ООД

“Чепинец” се изправя срещу тима на Бойко Борисов ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 15 Май 2009 11:08

Велинградчани ще търсят реванш за есенното си поражение с 1-6

 Капитанът на „Чепинец” Димитър Чонков (в червено) ще поведе съотборниците си срещу Витоша (Бистрица)

Столичният тим на Витоша (Бистрица) е следващият съперник на велинградския „Чепинец”. В неделя от 17 часа двата отбора ще изиграят в Бистрица срещата помежду си, която е от XXXIV кръг от първенството на трета дивизия.

Отборът на домакините заема 8-то място във временното класиране. „Витоша” по традиция играе много успешно на собствения си стадион и много рядко пропуска да оползотвори домакинствата си с 3 точки. С картотека в отбора е и столичния кмет Бойко Борисов. В четвъртък на редовната тренировка на отбора генерала е получил контузия и със сигурност отпада от сметките за неделният сблъсък с велинградчани. Според информациите Бойко Борисов е със счупен крак.

В отбора на „Чепинец” вече предвкусват успешния край на спасителната си акция през пролетта в трета дивизия.

Велинградчани ще играят далеч по-освободено в сравнение с предходните си гостувания, когато напрежението беше допълнителен съперник на „чепинци”.

„От гостувания като неделното в Бистрица може да се трупат ценни точки”, заявиха за VELSPORT24.com от спортно-техническия на „Чепинец”.

„Чепинец” и Витоша (Бистрица) са играли общо 3 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи баланса на велинградчани е 1 победа и 2 загуби, при голова разлика 3-12 в полза на „Витоша”. През есента „Чепинец” падна тежко на неутралния терен в Момина клисура с 1-6.

Сезон 2007/08 година
17.10.2007 – Витоша – Чепинец         6-1
04.05.2008 – Чепинец – Витоша        1-0

Сезон 2008/09 година
26.10.2008 – Чепинец – Витоша        1-6

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

ППБеласица (Пч)2:1Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
ППБотев (Ихтиман)0:0ФК Кюстендил

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 149 посетителя в сайта

Приятели

. .
.