СКОНТО ООД

Червен картон спря уникална серия във „В” група ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 13 Април 2011 20:44

 
Красимир Гачев
Отборът на ОФК Костинброд сътвори уникално постижение в Югозападната „В” група. В продължение на 27 мача тимът не допусна нито един червен картон.

Желязната дисциплина, която създаде клубният началник Красимир Гачев даваше резултат до съботния мач срещу Авангард (Бачево). По време на срещата нападателят на костинбродци Спас Спасов си изпусна нервите и светкавично бе изгонен от главната реферка Димитрина Милкова. По решение на дисциплинарната комисия той бе наказан за 1 мач.

Колегите му Борислав Кошев от Ботев (Ихтиман) и Гюрсел Вели от Локомотив (Септември) също видяха червения цвят и ще отсъстват от терените съответно за 1 и 2 срещи.

Спортният директор на „Локомотив” Петър Стоянов е глобен с 50 лева и е наказан да не изпълнява функции от името на клуба за 3 срещи.

Осем футболисти са със спрени състезателни права заради натрупани жълти картони. За петото си официално предупреждение по 1 среща пропускат Христо Петров от Сливнишки герой (Сливница), Иван Терзийски от Витоша (Бистрица), Иван Чушков от Локомотив (Септември), Цветослав Ботев от Балкан (Ботевград), Яни Михайлов от Струмска слава (Радомир), Иван Марков от Авангард (Бачево) и Николай Христов от ОФК Костинброд.

За картон №9 Васко Тимов от Струмска слава (Радомир) е санкциониран за 2 мача.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
КРОборище (Пан)2:1Сливн. герой
КРХебър II (Пз)0:4Миньор (Пк)
КРЦСКА II (Сф)3:1Балкан (Бот)
КРПирин (Рз)2:1Септември II (Сф)
КРБотев (Ихт)1:0Банско тиим
КРВитоша (Бистрица)0:1Левски II (Сф)
КРОФК Костинброд1:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист1:1ФК Кюстендил

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Славия II (Сф)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово1:0Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Величково
17:00Сарая-:-Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Мирянци)2:0Локомотив (Септ)
КРЗвезда (Семч)2:3Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Левски (Рак)-:-Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБарикади (Стрелча)0:2ФК Драгиново

Обл. п-во за деца U15 - XV кръг

13 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Брацигово

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)29+4175
 2 ЦСКА II (София)28+3166
3Ботев (Ихтиман)29+949
4Сливнишки герой (Сливница)29+1049
 5 Вихрен (Сандански)29+848
6Балкан (Ботевград)28+544
7Левски II (София)28+1040
8
ФК Кюстендил29+740
9Рилски спортист (Самоков)29-339
10
Септември II (София)29+437
11Витоша (Бистрица)29-336
 12 Банско тийм29-835
 13 Септември (Симитли)29-433
14ЦСКА 1948 III (София)28-432
 15 ОФК Костинброд29-1832
16Оборище (Панагюрище)29-2930
 17 Славия II (София)27-1527
18Хебър II (Пазарджик)29-1626
19Пирин (Разлог)29-2426
20Чавдар (Етрополе)*29-141*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)13+3537
 2 Брацигово13+2627
3Чико-Бунара (Бяга)13+1527
4Марица (Белово)13+517
 5 Чепинец (Велинград)12+715
6Оборище II (Панагюрище)12-1713
7Сарая12-1612
8
Левски (Паталеница)12-710
9
Вихър (Ветрен)12-187
10Величково12-316
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)21+326
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Звезда (Семчиново)21-3717
 15 Спартак (Калугерово)21-3616
16Тракиец (Главиница)21-3914
17Левски (Ракитово)20-6012
18
Юнак (Ивайло)20-587

Кой е тук?

В момента има 72 посетителя в сайта

Приятели

. .
.