СКОНТО ООД

Крайно класиране в Югозападната В група за сезон 2010-11 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 05 Юни 2011 19:57

 

ЮГОЗАПАДНА "В" АФГ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

СЕЗОН 2010/2011 г.

 ОТБОРМПРЗГОЛ. Р.Т
1.Сл. герой (Сливница)3829631082493
2.Пирин 2002 (Разлог)382675892885
3.Витоша (Бистрица)382747702485
4.Перун (Кресна)382477893179
5.Места 2005 (Хаджидимово)382099713869
6.ОФК Костинброд3818713824761
7.Локомотив (Септември)3817813755559
8.Септември (София)38151112595456
9.Балкан (Ботевград)3816814615156
10.Велбъжд (Кюстендил)3816616735954
11.Миньор (Бобов дол)3816616625854
12.Витоша (Долна Диканя)3816517585353
13.Бенковски (Пазарджик)3813916575748
14.Струмска слава (Радомир)3814519577847
15.ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)3813322497542
16.Германея (Сапарева баня)3811621395839
17.Левски 1923 (Елин Пелин)38113245210036
18.Хебър (Пазарджик)3810226549332
19.Ботев (Ихтиман) 3844302013316
20.Авангард (Бачево) 3842323714614
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧавдар (Етр)3:1Славия II (Сф)
КРПирин (ГД)2:0Сливн. герой
КРБанско1:0ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември II (Сф)1:1Левски Раковски (Сф)
КРБалкан (Бот)2:0Ботев (Ихтиман)
 Марек (Дупница)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:1ЦСКА II (Сф)
КРГранит (Владая)2:1Левски II (Сф)
КРФК Кюстендил1:1Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)0:1ОФК Костинброд
 Септември (Сим)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Марек (Дупница)-:-Чавдар (Етр)
18:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Пирин (ГД)
18:00Славия II (Сф)-:-Банско
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември II (Сф)
18:00Сливн. герой-:-Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Левски II (Сф)-:-Оборище (Пан)
18:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
18:00ЦСКА II (Сф)-:-Гранит (Владая)
18:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил
18:00Вихрен (Санд)-:-Надежда (Добр)
 ОФК Костинброд-почива

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.