СКОНТО ООД

Първо изпитание за Чепинец през 2011 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 20 Февруари 2011 02:22

Отборът на "Чепинец" ще излезе с практически нов състав на стадион "Левски" в Елин Пелин

Официален мач №1 за годината ще изиграе днес съставът на Чепинец (Велинград). Селекцията на Димитър Муртин гостува на Левски (Елин Пелин).

Отборът от курортния град остана без точки през есента и се нуждае от солиден актив, ако иска да остане в Югозападната „В” група. През настоящата седмица велинградчани картотекираха общо 14 нови играчи в Зоналния съвет на БФС – София.

Двубоят е поверен на пернишкия рефер Мартин Никифоров.

На стадион „Левски” в Елин Пелин се очаква велинградчани да бъдат подкрепяни от близо 100 свои верни привърженици. Сред тях ще бъде и кметът на курортния град и настоящ шеф на клуба Иван Лебанов. Ръководството на „Чепинец” подсигури транспорт на феновете за мача в Елин Пелин.

 
Следете ни в:

ЮЗ ТЛ, гр. 2 - XXX кръг (отл. среща)

24 май 2023 г. (сряда) - 11:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)3:0Левски II (Сф)

ЮЗ ТЛ, гр. 2 - отл. срещи

24 май 2023 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРСептември II (Сф)5:1Пирин (Разлог)
КРОборище (Пан)2:0Пирин (ГД)

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - X кръг

27 май 2023 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСептември (Сим)1:1Чавдар (Етр)

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРОФК Костинброд3:2Сливн. герой
КРФК Кюстендил1:0Банско тиим

28 май 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00ЦСКА II (Сф)-:-Балкан (Бот)

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - XI кръг

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)2:1Славия II (Сф)
КРПирин (Разлог)2:1Левски-Раковски (Сф)
КРГранит (Владая)2:3Ботев (Ихт)
КРЛевски II (Сф)5:1Пирин (ГД)
КРРилски спортист0:2Септември II (Сф)
КРНадежда (Добр)0:1ЦСКА III (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - VIII кръг

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРХебър II (Пз)6:0Чепинец (Вел)
КРБрацигово0:1Чико-Бунара (Бяга)
ОТЛЛевски (Пат)-:-Величково

28 май 2023 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Оборище II (Пан)-:-Балкан (Варв)
18:00Сарая-:-Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - VIII кръг

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРТракия (Пз)1:2Юнак (Ивайло)
КРВихър (Ветрен)1:6Тракиец (Глав)
КРЗвезда (Семчиново)2:1Локомотив (Септ)

28 май 2023 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Лозен-:-Спартак (Пещ)
 Спартак (Кал)-почива

Обл. п-во за деца - VI кръг

21 май 2023 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)18+2843
 2 Вихрен (Сандански)18+1133
3ФК Кюстендил18+429
4Чавдар (Етрополе)18+328
 5 ЦСКА II (София)17+522
6Банско тиим18-721
7Сливнишки герой (Сливница)18-1519
8
Септември (Симитли)18-818
9ОФК Костинброд18-1117
10
Балкан (Ботевград)17-1016
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Левски II (София)21+1839
 12 Оборище (Панагюрище)21+938
13Рилски спортист (Самоков)21+936
14ЦСКА 1948 III (София)21+635
 15 Септември II (София)21+1534
16Ботев (Ихтиман)21+834
17Славия II (София)21-230
18
Пирин (Разлог)21-328
19Левски Раковски (София)21-926
20
Надежда (Доброславци)21-1723
21Пирин (Гоце Делчев)21-1321
22Гранит (Владая)21-2113
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)15+5138
 2 Балкан (Варвара)15+3737
3Брацигово15+1636
4Чепинец (Велинград)15+1531
 5 Марица (Белово)15-722
6Чико-Бунара (Бяга)15-816
7Левски (Паталеница)15-1714
8
Сарая15-2910
9
Оборище II (Панагюрище)15-277
10Величково15-296
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)24-2032
12 Спартак (Калугерово)24-2926
13Спартак (Пещера)24-4824
14Тракиец (Главиница)23-4321
 15 Звезда (Семчиново)23-3020
16Юнак (Ивайло)23-4118
17Вихър (Ветрен)23-5217
18
Лозен23-4116
19
Тракия (Пазарджик)23-3813
  

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.