СКОНТО ООД

„Пирин 2001” и „Люлин” продължават опитите си за спасение ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 13 Май 2009 16:57

Липсва интрига в мачовете на кандидатите за „Б” група

 Младият състав на Пирин 2001 (Благоевград) продължава борбата си за спасение

Пирин 2001 (Благоевград) ще гони задължителни три точки срещу Банско (Добринище), които да съхранят реални шансовете им за оцеляване в трета дивизия. Срещата е от междинния ХХХІІІ кръг от първенството на Югозападната „В” група. Възпитаниците на Ивайло Андонов играят сравнително успешно на стадиона в село Покровник. 

Важен мач ще играе и столичния „Люлин”, който в момента е преди „Пирин 2001” в подреждането. Съставът, воден от Венци Арсов няма друга алтернатива освен победата срещу тима на Сливнишки герой (Сливница), ако иска да не докара до инфаркт феновете си в края на настоящия сезон.

Лидерът в групата Септември (Симитли) едва ли ще има особени затруднения с тима на Германея (Сапарева баня), който е окупирал „златната среда”. Играчите на Спас Стоименов ще пазят сили за гостуването си в неделя на Ботев (Ихтиман), където със сигурност ще им бъде далеч по-трудно.

Другият тим с аспирации за първото място – Малеш (Микрево) ще излезе пред фанатичната си публика срещу Миньор 1919 (Перник).

В Костинброд набиращия скорост тим на „Велбъжд” ще приеме Витоша (Бистрица).

Хебър (Пазарджик) ще има за съперник намиращия се на шест кръга разстояние от окръжната група, състав на Левски (Долна баня). Двубоят вероятно повече ще наподобява сблъсъка между Давид и Голиат.

Отборът на Места (Хаджидимово) ще търси реванш за унизителното 0-7 през есента срещу гостуващия Велбъжд (Кюстендил).

В Радомир добре комплектованите отбори на „Струмска слава” и Миньор (Бобов дол) имат всички предпоставки да направят качествен мач за стандартите на „В” група.

В Елин Пелин местния „Левски” пък ще домакинства на Пирин (Разлог).

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.