СКОНТО ООД

22 спортисти отличени за 2010 година ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 16 Декември 2010 23:22
 
Спортисти от 7 клуба бяха удостоени с плакети и грамоти за постиженията си през годината

Най-успелите спортисти на Велинград за 2010 година получиха своите призове на официална церемония в Общинския информационен център. 22 номинирани от 7 клуба бяха наградени с плакети и грамоти за високи постижения през годината.

 
Петър Милчев

Организираният от общината в родопския град „Бал на спортиста” замести досегашната класация за „Спортист на Велинград”.

 
Георги Янчев (вляво) награждава плувният шампион Христо Бозаджиев от ПК "Чепинец"
Наградите на спортистите връчиха заместник кметовете Георги Янчев, Исмет Бабучи и Диана Кехайова, както и новоизбраният председател на БФ по спортни танци Петър Милчев.

Стилната церемония по награждаването включваше изпълнения на вокална група „Караоке”, Спас Караилиев и танцовите двойки на КСТ „Импулс”.

Финалът на общинския „Бал на спортиста” бе белязан от традиционната почерпка, майсторски подготвена от възпитаници на ПГИТ „Алеко Константинов” - Велинград.

 

Списък на наградените спортисти за 2010 г.

 

 
Състезателите на КСТ "Импулс" впечатлиха присъстващите с изпълненията си
Футболен клуб “Чепинец” - Илия Иванов, Георги Малинов, Даниел Кепчельов

Ски клуб “Чепинец” - Хасан Али, Хасан Хасан, Мустафа Крантев

Плувен клуб “Чепинец” - Христо Бозаджиев, Ангел Станчев

Ски клуб “Атлас” - Спасимира Корунова, Васка Благоева, Белослава Неделчева

Плувен клуб “Белмекен” - Вангелина Драганова, Стоян Допчев, Теодора Папазова

Клуб по спортни танци “Импулс” - Венцислава Бормалийска и Никола Вардев, Диана Енчева и Борис Даскалов, Вероника Гаджева и Георги Ганев

Клуб по бойни изкуства - Евгени Маргов, Райчо Йосифов

 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 13:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)1:0Пирин (Рз)

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛКостинброд3:0Чавдар (Етр)
КРВитоша (Бистрица)2:0Хебър II (Пз)
КРЛевски II (Сф)5:3Рилски спортист
КРСептември II (Сф)0:0Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)2:2Ботев (Ихт)
КРСливн. герой3:0ФК Кюстендил
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1Банско тиим
КРВихрен (Санд)0:1Миньор (Пк)

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Славия II (Сф)-:-Оборище (Пан)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛЛевски (Пат)3:0Хебър III (Пз)
КРМарица (Белово)5:1Звезда (Семч)

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Рак)
15:00Величково-:-Локомотив (Септ)
 Чепинец (Вел)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)1:1Брацигово
КРТракия (Мирянци)1:4Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)3:1Лозен

3 март 2024 г. (неделя) - 11:00 ч.

11:00Спартак (Кал)-:-Сарая

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Юнак (Ивайло)-:-Тракиец (Глав)

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" РГ - Пазарджик - XIII кръг

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Братаница-:-ФК Драгиново

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)22+3158
 2 ЦСКА II (София)22+2352
3Сливнишки герой (Сливница)22+439
4Вихрен (Сандански)22+839
 5 Балкан (Ботевград)22+437
6Рилски спортист (Самоков)22+336
7Витоша (Бистрица)22 031
8
Банско тийм22-131
9ФК Кюстендил22+830
10
Ботев (Ихтиман)22-130
11Левски II (София)22+529
 12 Септември II (София)22 027
 13 Септември (Симитли)22-425
14Хебър II (Пазарджик)22-623
 15 ЦСКА 1948 III (София)22-723
16ОФК Костинброд22-1719
 17 Славия II (София)21-2117
18Оборище (Панагюрище)21-2717
19Пирин (Разлог)22-2215
20Чавдар (Етрополе)*22+2041*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

6 март 2024 г. (сряда) - 15:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Левски II (Сф)
15:00Оборище (Пан)-:-ЦСКА II (Сф)
15:00Хебър II (Пз)-:-Костинброд
15:00Славия II (Сф)-:-Вихрен (Санд)
15:00Септември (Сим)-:-Миньор (Пк)
15:00Банско тиим-:-Сливн. герой
15:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)
15:00Ботев (Ихт)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)
15:00Пирин (Рз)-:-Витоша (Бистрица)
15:00ФК Кюстендил-:-Септември II (Сф)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+3034
 2 Чепинец (Велинград)15+2730
3Левски (Паталеница)14+1224
4Марица (Белово)14+1021
 5 Величково14-1615
6Локомотив (Септември)14-413
7Звезда (Семчиново)15-388
8
Левски (Ракитово)14-536
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+7248
 2 Брацигово16+5437
3Сарая16+2333
4Оборище II (Панагюрище)15+925
 5 Вихър (Ветрен)15-123
6Лозен16-3217
7Тракия (Мирянци)16-1516
8
Тракиец (Главиница)16-3111
9
Спартак (Калугерово)16-3110
10
Юнак (Ивайло)16-484

Кой е тук?

В момента има 23 посетителя в сайта

Приятели

. .
.