СКОНТО ООД

Сливнишки герой дръпна с 5 точки на върха ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 04 Декември 2010 17:56

 
Христо Петров
Сливнишки герой (Сливница) запази 100 % домакински актив след срещите от последния есенен кръг в Югозападната „В” група. Селекцията на Венци Рангелов надви с 2-1 гостите от Витоша (Долна Диканя). Успехът отдалечи на 5 точки „Сливнишки герой” от втория в класирането. Точни за лидера в трета дивизия бяха Христо Петров (62) и Димитър Димитров (69). В 84-та Красимир Иванов намали за „Витоша”. Двубоят бе изключително нервен в края и двата отбора завършиха с по 10 души.

Пирин (Разлог) продължава да преследва първото място. Тимът, воден от Иван Стойчев излъга с 0-1 домакините от Струмска слава (Радомир). Победният изстрел нанесе Георги Фикийн в 84-та минута.

 
Иван Зайков

С класическото 3-0 срещу гостите от Миньор (Бобов дол) завърши годината Витоша (Бистрица). На 2 пъти се разписа играещият президент на отбора Сергей Ташков (83, 85), а преди него откри съотборникът му Пламен Стоянов (61).

Локомотив (Септември) не срещна трудности при визитата си на Авангард (Бачево) и реши мача още до почивката. Христо Спасов (9), Деян Пешалов (34) и Тодор Додников (43) оформиха крайното 0-3.

Най-коварен от челниците се оказа кръгът за Перун (Кресна), който падна с 1-0 при гостуването си на Бенковски (Пазарджик). Решителното попадение отбеляза Георги Василев в 50-та минута.

 
Мариян Христов
Ботев (Ихтиман) и Велбъжд (Кюстендил) взеха по 1 точка в мача помежду си. В 21-та минута Георги Желев изведе гостите напред, а в 77-та Едуард Панев реализира за финалното 1-1.

С 2 гола на Иван Зайков Левски (Елин Пелин) срази Германея (Сапарева баня). Нападателят вкара в 42-та и в 59-та минута от дузпа.

Три домакински точки завоюва Балкан (Ботевград), който спечели с 2-0 срещу Места (Хаджидимово). В 11-та минута Стоядин Станков разпечати вратата на противника, а в 88-та бившия национал Мариян Христов наниза втори гол.

ОФК Костинброд стигна до убедителното 4-1 срещу гостите от Хебър (Пазарджик). Дял за успеха с по 1 гол дадоха Ивайло Цветков от дузпа (6), Георги Веселинов (41), Спас Спасов (48) и Владислав Йорданов (55). За пазарджиклии с точен мерник в 50-та минута се отчете Кирил Георгиев.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

ОТЛ         Славия II (Сф)-:-Сливн. герой
КРБанско тийм3:0Септември II (Сф)
КРПирин (ГД)1:4Балкан (Бот)

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Марек (Дупница)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етр)-:-Левски Раковски (Сф)
 ЦСКА 1948 III (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРГранит (Владая)2:1Надежда (Добр)
ОТЛЦСКА II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
КРОборище (Пан)0:0ФК Кюстендил
КРРилски спортист0:0ОФК Костинброд

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Септември (Сим)-:-Вихрен (Санд)
 Левски II (Сф)-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Юнак (Ивайло)-:-Локомотив (Септ)
17:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен)-:-Сарая
17:00Лозен-:-Ботев (Черн)
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)6+1318
 2 Чавдар (Етрополе)6+915
3Славия II (София)6+512
4Сливнишки герой (Сливница)5+412
 5 Балкан (Ботевград)7-57
6Банско тийм6-47
7ЦСКА 1948 III (София)6+17
8
Ботев (Ихтиман)5 06
9Септември II (София)7-45
10
Левски-Раковски (София)6-114
11Пирин (Гоце Делчев)6-83
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд6+818
 2 ФК Кюстендил7+914
3Оборище (Панагюрище)6+113
4Рилски спортист (Самоков)6+28
 5 ЦСКА II (София)6 08
6Вихрен (Сандански)5+68
7Септември (Симитли)6+37
8
Гранит (Владая)6-35
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)5-113
11Надежда (Доброславци)7-122
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)3+239
 2 Брацигово3+89
3Левски (Паталеница)3+56
4Спартак (Калугерово)3+16
 5 Спартак (Пещера)3-53
6Марица (Белово)3-63
7Оборище II (Панагюрище)3-63
8
Юнак (Ивайло)3-73
9
Локомотив (Септември)3-93
10Тракиец (Главиница)3-40
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)3+159
 2 Чепинец (Велинград)3+139
3Величково3+99
4Чико-Бунара (Бяга)3+26
 5 Звезда (Семчиново)3-43
6Сарая3-43
7Вихър (Ветрен)3-63
8
Лозен3-83
9
Тракия (Пазарджик)3-50
10Ботев (Черногорово)3-120
  

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.