СКОНТО ООД

Протоколно домакинство за лидера ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 27 Ноември 2010 23:06

 
Състезателите на Витоша (Долна Диканя) ще играят ролята на спаринг партньор на Сливнишки герой (Сливница)

Есенният първенец в трета дивизия Сливнишки герой (Сливница) ще закрие у дома първата половина от шампионата. Възпитаниците на Венци Рангелов излизат срещу Витоша (Долна Диканя). Гостите нямат сили да се противопоставят и срещата за тях ще бъде преди всичко въпрос на чест. Сливничани са единствения отбор в Югозападната „В” група, който има пълен актив от точки пред своя публика.

Преследвачът Перун (Кресна) ще гони на всяка цена трите точки при гостуването си на Бенковски (Пазарджик).

Третият кандидат за „Б” група – Пирин (Разлог) ще пътува до Радомир, където ще има за съперник „Струмска слава”.

Велбъжд (Кюстендил) ще има коварно гостуване на Ботев (Ихтиман).  Домакините почти сензационно удържаха 0-0 срещу Перун (Кресна) преди 2 кръга и доказаха, че не са за подценяване.

Локомотив (Септември) излиза за задължителни три точки срещу домакините от Авангард (Бачево).

ОФК Костинброд едва ли ще изпита затруднения в домакинството си на Хебър (Пазарджик).

Балкан (Ботевград) ще излезе пред собствена публика срещу Места (Хаджидимово).

Витоша (Бистрица) ще има домакинска изява срещу Миньор (Бобов дол).

Левски (Елин Пелин) приема тима на Германея (Сапарева баня).

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.