СКОНТО ООД

“Чепинец” иска 3 точки от двубоя с Ботев (Ихт) ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 12 Май 2009 11:33

Велинградчани ще спират лоша поредица

 Ботев (Ихтиман) и „Чепинец” ще играят за 10-ти път в последните 10 години

“Чепинец” се хвърля на живот и смърт срещу Ботев 1937 (Ихтиман) в сряда. След кошмарната серия от 3 поредни мача без победа велинградчани са длъжни да извлекат максимума от домакинството си срещу колебливия тим от Ихтиман.

Двубоят е от огромно значение и за двата тима, които са съседи във временното класиране.

В състава на домакините няма контузени и наказани футболисти и всички са напълно мобилизирани за утрешния двубой на стадион „9-ти септември” в Ракитово.

„Единствено трите точки ни устройват в този двубой”, коментираха за VELSPORT24.com от спортно-техническия щаб на „Чепинец”.

Двата тима са играли общо 9 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи баланса на велинградчани е 4 победи, 1 равенство и 4 загуби, при голова разлика 11-15 в полза на Ботев (Ихт).

Сезон 2003/04 година
05.10.2003 – Чепинец – Ботев (Ихт) 2-0
11.04.2004 – Ботев (Ихт) – Чепинец 0-1

Сезон 2004/05 година
21.11.2004 – Ботев (Ихт) – Чепинец 5-1
22.05.2005 – Чепинец – Ботев (Ихт) 3-0 (служ.)

Сезон 2005/06 година
11.09.2005 – Чепинец – Еледжик (Ихт)*  1-1
12.03.2006 – Еледжик (Ихт)* – Чепинец  2-1

Сезон 2007/08 година
17.10.2007 – Ботев (Ихт) – Чепинец 5-0
04.05.2008 – Чепинец – Ботев (Ихт) 2-1

Сезон 2008/09 година

26.10.2008 – Ботев (Ихт) – Чепинец 1-0

* През сезон 2005/06 отборът носи името Еледжик (Ихтиман)

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРБеласица (Пч)3:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)1:1Рилски спортист
КРБалкан (Бот)1:0Банско
КРПерун (Кресна)1:6Марек (Дупница)
КРСливнишки герой1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:0Пирин (ГД)
КРНадежда (Добр)0:3Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)0:1ФК Кюстендил

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)27+3464
2Марек (Дупница)27+4763
3Беласица (Петрич)27+2561
4ФК Кюстендил27+34 58
5Чавдар (Етрополе)27+2148
6Балкан (Ботевград)26+2345
7Оборище (Панагюрище)27+441
8
Пирин (Гоце Делчев)27+1039
9
Ботев (Ихтиман)27+734
10
Пирин (Разлог)27-1133
11Сливнишки герой (Сливница)27-730
12Рилски спортист (Самоков)27-1129
13Надежда (Доброславци)26-1428
14Гранит (Владая)27-2626
 15  Левски (Чепинци)27-3224
16Перун (Кресна)27-3719
17Банско27-2419
18Велбъжд (Кюстендил)27-4316
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
16:00Гранит (Владая)-:-Перун (Кресна)
16:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот) 
16:00Марек (Дупница)-:-Пирин (Разлог)
16:00  Банско-:-Рилски спортист
16:00ФК Кюстендил-:-Надежда (Добр)
16:00Пирин (ГД)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Сливнишки герой
16:00Левски (Чепинци)-:-Велбъжд (Кн)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.