СКОНТО ООД

Пирин (Разлог) гази, Перун се подхлъзна ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 18 Ноември 2010 23:50

 
Тодор Пандев
Отборът на Перун (Кресна) изпусна второто място в Югозападната „В” група след високомерно 0-0 в Ихтиман. Домакините от „Ботев” не се дадоха и опазиха вратата си суха.

В същото време амбициозния тим на Пирин (Разлог) не се затрудни и спечели с 2-5 визитата си на Левски (Елин Пелин). Лидерът на гостите Тодор Пандев набута 2 гола (12, 80) и вече има 14 попадения от началото на сезона. Останалите три голови изстрела за победителите вкараха Владислав Христов (42), Асен Георгиев (50) и Георги Бъчваров (62). За домакините се разписаха Иван Зайков (57) и Принс Ампонса (86).

Германея (Сапарева баня) издържа 1 полувреме при гостуването си на Витоша (Бистрица). Възпитаниците на Борис Кръстев откриха чрез Георги Шомев в 24-та минута, но след почивката получиха 4 гола и загубиха с 4-1. Техни автори станаха Димитър Кръстев, Радослав Симеонов, Сергей Ташков и Иван Терзийски съответно в 58-та, 63-та, 71-та и 90-та минути.

Локомотив (Септември) се отпуши с 5-1 срещу Велбъжд (Кюстендил). „Железничарите” изпълниха нормата от 5 гола за 78 минути. На 2 пъти точен бе Христо Спасов (12, 26), а по веднъж вкараха Тодор Додников (63), Деян Пешалов (68) и Лазар Голачки (78). Почетното попадение за „Велбъжд” бе дело на Лъчезар Георгиев в 89-та минута.

В изтеглен мач Бенковски (Пазарджик) и Витоша (Долна Диканя) се задоволиха с равенство 1-1. Символичните домакини бяха лишени от правото да играят на собствен терен. За пазарджиклии вкара Мартин Газиев в 45-та, а в 87-та минута Даниел Стефанов възстанови статуквото.

По 1 точка взеха в директен сблъсък Балкан (Ботевград) и Миньор (Бобов дол). Те завършиха 1-1 след голове на Йонко Пейков (44) за домакините и Христо Габаров (59) за гостите.

Хикс регистрираха и тимовете на Септември (София) и Хебър (Пазарджик). Двата състава си размениха по 1 попадение. Атанас Кочанов се отбеляза автогол в 5-та минута, а Найден Стефанов в 82-та изравни.

ОФК Костинброд постигна домакински успех с 2-0 срещу Струмска слава (Радомир). В 50-та минута Ивайло Цветков откри, а в 81-та Стоил Кръстев затвърди седмата победа на костинбродци.

Поражение с 1-3 срещу гостите от Места (Хаджидимово) инкасира Авангард (Бачево). Домакините тръгнаха с гол на Петър Шопов в 31-та минута, но три по-късно Ангел Чилев направи 1-1. В 48-та Илиян Масърлиев и в 74-та Александър Методиев донесоха трите точки за Места (Хаджидимово).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - Отл. среща

5 май 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)0:0Балкан (Бот)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

28 април 2021 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРНадежда (Добр)1:2Оборище (Пан)
КРРилски спортист2:0Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)1:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)1:3Марек (Дупница)
КРСливнишки герой2:2Пирин (Разлог)
КРПерун (Кресна)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)0:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)0:2Банско
КРВелбъжд (Кн)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - XXX кръг

3 май 2021 г. (понеделник) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Родопи (Коз)
КРОборище II (Пан)3:0Тракиец (Глав)
КРСпартак (Кал)1:1Величково
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБалкан (Варвара)2:5Сарая
КРВихър (Ветрен)1:0Левски (Ракитово)
КРЛокомотив (Септ)3:0Тракия (Пз)
СЛЛозен0:3Марица (Белово)
 Левски (Пат)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)29+5469
2Беласица (Петрич)29+2765
3Вихрен (Сандански)29+3265
4ФК Кюстендил29+38 64
5Балкан (Ботевград)29+2450
6Чавдар (Етрополе)29+1748
7Оборище (Панагюрище)29+545
8
Пирин (Гоце Делчев)29+1042
9
Ботев (Ихтиман)29+737
10
Пирин (Разлог)29-1634
11Рилски спортист (Самоков)29-1132
12Сливнишки герой (Сливница)29-831
13Гранит (Владая)29-2629
14Надежда (Доброславци)29-1629
 15  Левски (Чепинци)29-3327
16Банско29-2025
17Перун (Кресна)29-3722
18Велбъжд (Кюстендил)29-4716
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Велбъжд (Кн)
18:00ФК Кюстендил-:-Перун (Кресна)
18:00Пирин (Разлог)-:-Балкан (Бот) 
18:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
18:00  Банско-:- Пирин (ГД)
18:00Левски (Чепинци)-:-Рилски спортист
18:00Беласица (Пч)-:-Надежда (Добр)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Вихрен (Санд)
18:00Гранит (Владая)-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Брацигово
17:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Сарая-:-Левски (Пат)
17:00Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)
17:00Величково-:-Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Кой е тук?

В момента има 55 посетителя в сайта

Приятели

. .
.