СКОНТО ООД

Пирин (Разлог) и Сливнишки герой не се излъгаха ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 27 Октомври 2010 12:29

 
Играчите на Витоша (Бистрица) окупираха първото място в третия ешелон

3 червени картона, 1 пропусната дузпа и нито 1 гол – това е равносметката от дербито на XIV кръг в Югозападната „В” група между Пирин (Разлог) и Сливнишки герой (Сливница). Главният рефер Цветан Георгиев изгони Асен Георгиев и Лазар Янкулов от домакините и Христо Петров от гостите.

Връхната точка в срещата настъпи в 85-та минута, когато „Сливнишки герой” получи правото да изпълни дузпа. Капитанът Руслан Нацев, обаче пропусна от бялата точка и сблъсъкът завърши без победител – 0:0.

Най-големият печеливш в неделя се казва отборът на Витоша (Бистрица), който се изкачи на първото място в трета дивизия. Столичани надвиха с 0-1 като гости Струмска слава (Радомир). Головият изстрел нанесе Димитър Кръстев в 71-та минута.

Ценни 3 точки измъкна и Перун (Кресна), който пребори с 0-1 домакините от Места (Хаджидимово). Граничарят Атанас Топалов се разписа в 13-та минута на срещата.

Пред собствена публика Велбъжд (Кюстендил) разби с 6-0 Левски (Елин Пелин). Хеттрик заби Янко Янков (51, 52, 83), а 2 гола добави Иво Максимов (63, 75). Веднъж за селекцията на Добромир Жечев реализира Юлиян Кръстев в 38-та минута от дузпа.

Нулево равенство беляза мача между Витоша (Долна Диканя) и Локомотив (Септември).

С 2 попадения на Асен Васев (30, 60), Миньор (Бобов дол) прибави 3 точки след 2-0 срещу гостите от Ботев (Ихтиман).

Хебър (Пазарджик) регистрира поражение с 0-2 срещу гостуващия Балкан (Ботевград). Ивайло Стоименов откри в 54-та минута, а в 67-та екснационалът Мариян Христов затвърди успеха на ботевградчани.

Германея (Сапарева баня) инкасира домакинско поражение с 0-3 от Бенковски (Пазарджик). Точна за тима от областния град бяха Петър Еленкин (34), Димитър Стоянов (89) и Ангел Лачов (90).

ОФК Костинброд и Септември (София) си поделиха по 1 точка, завършвайки 1-1. Автогол на Лъчезар Крушкин изведе домакините напред в резултата в 17-та, а Алесандро Дамянов изравни в 63-та минута.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.