СКОНТО ООД

Пет отбора атакуват върха ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 23 Октомври 2010 21:57

 
Футболистите на Витоша (Долна Диканя) се представят убедително на своя стадион напоследък

Пирин (Разлог) и Сливнишки герой (Сливница) ще разплитат възела за лидерското място в трета дивизия. Двата тима се изправят в директен спор на стадиона в Разлог. Срещата е от поредния XIV кръг от първенството на Югозападната „В” група.

Още 4 тима имат реален шанс да излазят начело при негативно представяне на „Сливнишки герой”.

Единственият отбор в трета дивизия с 1 загуба – Перун (Кресна) ще гостува на Места (Хаджидимово).

Струмска слава (Радомир) посреща вторият в групата – Витоша (Бистрица).

Крайно любопитен се очертава да бъде и мача в Долна Диканя. Там силите си ще премерят отборите на Витоша (ДД) и Локомотив (Септември). Гостите от близо 2 месеца са непобедени в официален мач, а домакините не са губили у дома от 40 дни насам.

Велбъжд (Кюстендил) ще атакува върха с домакинство на Левски (Елин Пелин).

Съставът на Миньор (Бобов дол) ще гони успех срещу гостуващия Ботев (Ихтиман).

ОФК Костинброд излиза на собствен терен срещу Септември (София).

Домакинска мисия срещу Балкан (Ботевград) стои на дневен ред пред Хебър (Пазарджик).

Германея (Сапарева баня) ще играе пред феновете си срещу гостите от Бенковски (Пазарджик).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОФК Костинброд0:2Оборище (Пан)
КРБанско2:1Хебър II (Пз)
КРБотев (Ихтиман)4:1Гранит (Владая)
КРВихрен (Санд)3:2Балкан (Бот)
КРСливнишки герой1:1Пирин II (Блгр)
КРФК Кюстендил2:0Беласица (Пч)
КРПирин (ГД)1:3Витоша (Бистрица)
КРНадежда (Добр)9:1Левски (Чепинци)
КРСептември II (Сф)3:1Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:2Чавдар (Етрополе)

"А" РГ (Пз) - XXIX кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:0Сарая
КРВихър (Ветрен)1:2Брацигово
КРМарица (Белово)3:0Юнак (Ивайло)

29 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Тракиец (Глав)
18:00Величково-:-Тракия (Пз)
18:00Родопи (Коз)-:-Левски (Пат)
 Спартак (Кал)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.