СКОНТО ООД

Атомно нападение за Сливнишки герой ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 20 Октомври 2010 21:02

 
Отборът на Сливнишки герой е най-резултатен в Югозападната "В" група

Общо 44 попадения бяха реализирани в XIII кръг на Югозападната „В” група.

Най-голям принос за головия рекорд имаше срещата между Сливнишки герой (Сливница) и Струмска слава (Радомир). Домакините узакониха трите си точки с изразителното 7-1. Хеттрик наниза Юлиян Куртелов (13, 18, 89), а по веднъж в противниковата мрежа се отчетоха и съотборниците му Марк Григоров (26), Христо Петров (33), Кристиян Кочилов (39) и Деян Петров (44). Почетният гол за гостите отбеляза Кирил Йорданов в 81-та минута от дузпа.

Балкан (Ботевград) измъкна домакински успех с 3-2 срещу Пирин (Разлог) в мач с 3 дузпи. За победителите се разписаха Йонко Пейков (35), Григор Стойчовски от дузпа (55) и Ивайло Стоименов (81). За гостуващия тим на 2 пъти от бялата точка безпогрешен бе Тодор Пандев (41, 50).

Интригата присъстваше и на срещата между Витоша (Бистрица) и ОФК Костинброд, завършил 3-2. За столичани се разписаха Димитър Кръстев (20), Валентин Велев (29) и Димитър Вутов (65). За гостите по един гол вкараха Костадин Иванов (12) и Росен Стоянов (71).

Септември (София) продължава силните си изяви в трета дивизия. Тимът от Красна поляна надигра с 4-2 Левски (Елин Пелин) пред собствена публика. Хеттрик за половин час игра регистрира Николай Николов (15, 35, 44). В 83-та минута от дузпа колегата му Виктор Георгиев отбеляза четвърти гол за „Септември”. Двете попадения за отбора от Елин Пелин бяха дело на Иван Зайков (50, 56).

Локомотив (Септември) постигна успех с 2-1 срещу гостуващия Миньор (Бобов дол). Още в 4-та минута Христо Спасов откри, а в 34-та Деян Пешалов покачи на 2-0. В 55-та минута Иван Чушков от домакините си отбеляза автогол.

 
Янко Янков
7 гола видяха зрителите на стадион „Македония” в Кресна. Домакините от „Перун” надделяха с 4-3 в головото шоу срещу Витоша (Долна Диканя). Голмайстори за победителите станаха Иво Тренчев (37), Йордан Грънчаров (39), Иван Михайлов (49) и Венцислав Стоянов (70). С два гола за „Витоша” се отчете Петър Пенев (19, 75), а съотборникът му Божидар Божидаров бе точен в 45-та минута.

Велбъжд (Кюстендил) завърши 1-1 при визитата си на Места (Хаджидимово). Щатният реализатор на гостите Янко Янков ги изведе напред в резултата в 4-та минута. Две преди края на мача Александър Методиев изравни.

С гол в 90-та минута Иван Парапанов спаси Авангард (Бачево) от домакинско поражение срещу Германея (Сапарева баня). Срещата приключи наравно 2-2. Тимът от Сапарева баня на 2 пъти излизаше напред чрез Георги Славков (52, 64). В 59-та минута Асен Козларев се разписа за „Авангард”.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Перун (Кресна)
КРПирин (Разлог)1:1Балкан (Бот) 
КРМарек (Дупница)0:0Сливнишки герой
КР  Банско1:0 Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)4:3Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)0:3Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)3:2Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)
17:00Сарая-:-Левски (Пат)
17:00Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)
17:00Величково-:-Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Перун (Кресна)-:-Оборище (Пан)
18:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил
18:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Гранит (Владая)
18:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Левски (Чепинци)
18:00Велбъжд (Кн)-:-Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.